Projektid


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033

Siin oleme loetlenud otseselt Tallinna kojaga seotud projektid, kuid Tallinna koja liikmed ja huvilised tegutsevad palju ka JCI Estonia suuremate ja üldisemate projektide koosseisudes.

Klikates projekti logole, avaneb Teil võimalus tutvuda lähemalt projekti kodulehega.

BeWise
BeWise2010. aastal loodud kõrgkoolide ja JCI vaheline koolitusprojekt. Projekti eesmärk on pakkuda Eesti kõrgharidusele lisaväärtust aidates kooli tuua praktikutest külalislektoreid.

2020-2021 hooaja projektijuht:

Dagmar Teppe
dagmar.teppe@gmail.com
Lisainfo
Rat Race
Rat_RaceHeategevuslik üritus, kus toredad kontorirotid läbivad põneva raja, nautides meeleolukat lavaprogrammi ja suurepärast seltskonda. Ürituse eesmärgiks on tuua kontoris istujad tänavale ja nii läbi huumoriprisma propageerida heategevust ja liikuvat elustiili.

2020 projektijuht:

Kelly Treu
kellytreu@gmail.com
Lisainfo
Jõulupuu
JoulupuuJCI Jõulupuu projekti eesmärk on tuua jõulurõõmu raskes olukorras peredesse ning olla ühenduslüli andjate ja saajate vahel. Jõulupuu abil saavad kingituse lapsed, kes on pärit toimetulekuraskustega perest. Jõulupuu loodabki tuua just nendele lastele killukest jõulurõõmu, et luua positiivseid muutusi ühiskonnas.

2020 projektijuht:

Mari-Ling Nguyen
Be Inspired By
Be_inspiredHubases õhkkonnas ja väikeses seltskonnas toimuv üritustesari, kuhu kutsume inspireerivaid inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Kohtumised on personaalsed ja võimaldavad nii inspireerijatel kui ka inspireeritavatel end täielikult vabalt tunda ja avada. Näiteks on meid insipeerimas käinud Peep Vain, Kaido Pajumaa, Jaak Roosaare, Tuuli Roosma, Alar Ojastu, Armin Kõomägi, Reet Aus ning Mary Jordan.

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube