Presidendi tervitus

 

Presidendi tervitus

Tervitused JCI Estonia ja selle liikmete poolt. 

JCI missioon on pakkuda arenguvõimalusi, mis innustavad noori inimesi positiivset muutust looma. Sellest lähtuvalt on JCI Estonia tegevus peamiselt suunatud nii oma liikmetele kui ka teistele kuni 40-aastastele noortele arenguvõimaluste pakkumisele. Meie fookuseks selle juures on vastutustundlik juhtimine (leadership). Leiame, et ühiskonda edasiviivaks jõuks on vastutustundlikud liidrid, kes suudavad kaasata kogukonda ja kes panustavad Eesti arengusse kodanikuühiskonna, organisatsioonikultuuri parandamise, innovatsiooni ja poliitika kujundamise kaudu.

JCI on enam kui saja-aastase ajalooga rahvusvaheline mittetulunduslik ja mittepoliitiline organisatsioon, kuhu kuuluvad 18- kuni 40-aastased aktiivsed inimesed. JCI tegutseb täna 117 riigis üle maailma ning ühendab enam kui 170 000 liiget. JCI teeb koostööd ÜRO-ga ja kaubandus-tööstuskodadega üle maailma. JCI on ülemaailmselt partneriks eestlaste suurimale projektile Maailmakoristuspäev 2018.

Eestis tegutseb JCI alates 1989. aastast ning organisatsiooniga on igapäevaselt seotud üle 500 ettevõtliku inimese, kes on juhid, ettevõtjad ja oma ala spetsialistid. JCI Estonia korraldas 2006. aastal Eesti oma aja suurima konverentsi ning loome järgmise rekordi 2019. aastal, kui toome siia nädalasele konverentsile 5000 väliskülalist.

JCI-s on Sul võimalus muutuda oma paremaks minaks kiiremini kui tavalises igapäevases elurütmis.

 

Henry Arnhold

JCI Estonia President 2018

 

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube