Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Ka Konsultatsioonid – JCI

Ka Konsultatsioonid


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
KA_Konsultatsioonid-logo

Kõigil JCI liikmetel on olnud minu kui inimese ja professionaalse koolitaja arengus väga suur roll ja olen tänulik koos õpitud õppetundide, koos tehtud põnevate ja kasulike ürituste, koos ühiskonna heaks panustatu ja koos kolistatud ämbrite eest. Olen uhke, et olen JCI auliige ja välja teeninud rahvusvahelise koolitajate koolitaja tiitli ITF #134.

Väärtuspakkumine

Iga teenuse tellija panustab teenust tellides nii enese, enese organisatsiooni kui ka oma koja arengusse.
Partneri poolt pakutavad koolitused ja erakonsultatsioonid -20% tavahinnast, millest 10% on soodustus ostjale ja 10% läheb JCI stipendiumikontole, kus jaguneb 5% JCI Estonia ja 5% selle koja vahel, kus kojast on teenuse tellija.

Hinnad on käibemaksuga ja kuna ettevõte omab koolitusluba, siis eraisikuna tasudes saab koolituse hinna märkida tuludeklaratsiooni koolituskuluna. Tulumaksusoodustus 21% tagastatakse Maksu- ja Tolliameti poolt vastavalt tulumaksuseadusele (paragr.26, lg 2).

Koolituste tellimine

Teenuste tutvustus ja ülevaade on kodulehel www.KaKonsultatsioonid.ee. Tellimisel palume kasutada salasõnana JCI koja nime, kuhu kuulutakse.

Ettevõtte tutvustus

Ettevõtte asutajaks on Katrin Aedma, JCI Toompea auliige ja JCI International Training Fellow (ITF) #134. Katrin on rahvusvaheline koolitajate koolitaja.

OÜ KA Konsultatsioonid on loodud eesmärgiga võimaluste piires muuta meie maailma paremaks. Peamiseks eesmärgiks on lihtsas keeles ja lihtsate tõdedega aidata inimesi leida iseennast, aidata neil ennast ja teisi armastada ning muuta seeläbi meie maailma paremaks.

1) Interaktiivsed grupikoolitused
Ettevõtetele, klubidele, huviringidele, eraisikute sünnipäevapidudele ja muudele üritustele erinevatel teemadel. Teemad võib tellija ise välja pakkuda.

2) Erakonsultatsioonid, personaalne nõustamine ja individuaalne treening

– Erakonsultatsioonid, coaching ja personaalne treening esinemisoskuste arendamiseks (kõik inimesed saavad arendada esinemisoskusi. Kui tänane seis ei rahulda ja on soov saada suurepäraseks esinejaks, siis praktiku abiga on võimalik treenida esinemishirmust esinemiselevuse tegemist, luua enda kui esineja stiil, õppida võtteid, et lihtsustada esinemist ja tagada kuulajate rahulolu jne)

– Erakonsultatsioonid, coaching ja personaalne treening koolitamisoskuste arendamiseks.

– Erakonsultatsioonid teemal uus algus (nõustamine neile, kes ei ole rahul eluga st oma hetke seisundiga ja soovivad abi sihi seadmisel – testime isiksuse omadusi, paneme paika eesmärgid, vaatame üle hoiakud ja seame sihid. Nõustaja aitab praktiku vihjetega teha mõttemaailma sh hoiakute inventuuri ja koostada strateegilise plaani)

Lisainfo ja abi küsimuste korral

Kodulehekülg – www.KaKonsultatsioonid.ee
Klienditugi – 513 2444
JCI Estonia kontaktisik – Katrin Aedma, tel 513 2444, e-mail info@KaKonsultatsioonid.ee

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube