Tule kotta


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
3 sammu kuidas saada JCI VIljandimaa koja liikmeks:

1. Tule Viljandimaa koja huviliseks. See ei maksa midagi aga sul on vabadus võtta osa meie koja üritustest nagu teistel kodalastel. Meie kodalased aitavad Sul selle organisatsiooniga tuttavaks saada ning aitavad leida üles Sinu jaoks tähtsad võimalused ja teed kuidas nende kasutamiseni jõuda. Täida huvilise ankeet ja saada see meiliga presidendile või asepresidendile ja jää ootama kutset järgmisele koosviibimisele.

JCI Viljandimaa huvilise avalduse leiad siit

2. Tahad ise tõsisemalt toimetada? Astu liikmekandidaadiks. Liikmekandidaat on n.ö. esimese astme “välja valitu”, kellele laienevad peaaegu samad õigused, mis liikmetele. Samuti on enamus tasulisi üritusi liikmekandidaatidele hinnalt samad või väga ligilähedased nagu liikmetele. Liikmekandidaadi staatus võiks võrrelda nagu töölepingu katseaega – sa oled tegev ja mõlemal poolel on võimalus jälgida tähelepanelikumalt, kas see liit sobib.

3. Liikmeks saamine: Kui esitad avalduse ja sind võetakse liikmeks, siis peamise õigusena tekib sul JCI organisatsiooni asjades otsustus õigus. Lisaks sellele saab liige kandideerida kohaliku koja juhatusse, Eesti koja ametitele jne. Liikmetel on tavaliselt JCI üritustel kõige soodsam hind ja sageli on suisa tasuta (näiteks väiksemad siseringile suunatud koolitused). Liikmeks astumine toimub läbi kohaliku koja. Liikmeks saamisega ühined ülemaailmse organisatsiooniga, kus on üle 200 000 liikme, kellel kõigil on samad õigused, vabadused ja võimalused!

Kui sul tekib lisaküsimusi, siis palun võta ühendust, meie koja presidendiga Jaana Hinno, 5212401 või e-post: jaanahinno@gmail.com

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube