Tegemised

Toomemäe koja traditsioonilised projektid

Aasta alguse töötuba

Kalendriaasta alguses korraldab koda oma liikmetele, kandidaatidele, huvilistele ja sõpradele mõttetalgud, et ühiselt nõu pidada, kuidas üheskoos muuta algavat aastat võimalikult põnevaks.

Projektijuht 2019 – Veljo Kabin

Prügi Kotti!

Koostöös Tartu linnaga käib Toomemäe koda koos oma sõpradega igal kevadel oma linna talvelume alt välja sulanud rämpsust koristamas.

Projektijuht 2019- Raiko Kaju

Sünnipäevareis

Toomemäe koja sünnipäeva tähistatakse maikuu teisel nädalavahetusel ning tavaliselt võetakse ühiselt ette reis lähivälismaale. 2019. aastal korraldatakse Tartus sünnipäevapidu pulma stiilis.

Projektijuht 2019 – Mare-Liis Kanarik

Tartu Rat Race

Tegu üritusega, mis Tartu tänavatele jõudis 2006. a, kuigi mujal maailmas (sh Tallinnas) on seda mõnda aega varemgi praktiseeritud. Tartu Rat Race on sportlik ja lustakas heategevusjooks, mis 2019. aastal toimub Tartus juba 14. korda. Jooksuga toetatakse Lastekaitse Liidu poolt juhitava programmi “Kiusamisest vabaks!” raames loodavat õpetlikku ja lõbusat mängu “Sõber Karu Memoriin”.

Projektijuht 2019 – Kristin Annask

Jõulupidu

Stiilne aastalõpupidu, kus tehakse lõppenud aastast kokkuvõtteid ning tuuakse esile parimaid tegijaid.

Projektijuht 2019 – Merili Kuusik

Jõulupuu

JCI Jõulupuu projekt on loodud selleks, et tuua jõulurõõmu lastele, kes kasvavad raskustes peredes, pakkumaks neile ühte pisikest jõuluimet.

Projektijuht 2019 – Kristina Sarkisjan

Heade mõtete kalender

Heade mõtete kalender on JCI Toomemäe heategevuslik kalender, mille müügitulu läheb Kultuurkapitali JCI Toomemäe Laste Ande Arengu fondi, et toetada uusi tulevikutalente nende eriala harrastamisel. Igal kalendripäeval on vahva positiivne sõnum, millest kinni haarata ning kalendris jagavad andekad noored oma lugusid teest tipu suunas, oma eneseületustest, rõõmudest ja eesmärkidest.

 

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube