Tule kotta


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033

Kui Sa oled ettevõtlik, särasilmne, sõbralik ja mõtlev noor inimene, siis oled teretulnud meie sekka!

10 põhjust, miks liituda JCI Rakverega:

1. Suurepärane võimalus arendada iseennast.
2. Suurepärane võimalus saada uusi praktilisi kogemusi.
3. Suurepärane võimalus panna ennast proovile.
4. Suurepärane võimalus arendada oma meeskonnatöö kogemusi.
5. Suurepärane võimalus suurendada oma tutvusringi.
6. Suurepärane võimalus saada juurde uusi sõpru.
7. Suurepärane võimalus leida uusi kontakte ka väljastpoolt Eestit.
8. Suurepärane võimalus sisustada oma vaba aega sellisel moel, et “vihm” ja “raju” ei suuda meeleolu rikkuda.
9. Suurepärane võimalus mõjutada ühiskonda ja muuta keskkonda elamisväärseks.
10. Suurepärane võimalus teha head ja tunda andmisrõõmu.Kui Sa oled ettevõtlik, särasilmne, sõbralik ja mõtlev noor inimene, siis oled teretulnud meie sekka!

3 sammu kuidas saada JCI Rakvere koja liikmeks:

1. Tule JCI Rakvere koja huviliseks. See ei maksa midagi aga sul on vabadus võtta osa meie koja üritustest nagu teistel kodalastel. Huviliseks saamiseks palun kirjuta meile endast paar rida (kes Sa oled, millega tegeled, kuidas Sa meid leidsid jne), saada huvilise taotlus Rakvere koja presidendile e-posti aadressil: kaspar.lood@gmail.com  või täida ankeet SIIN ja jää ootama kutset järgmisele koosviibimisele.

2. Tahad ise tõsisemalt toimetada? Astu liikmekandidaadiks. Liikmekandidaadile laienevad peaaegu samad õigused, mis liikmetele. Samuti on enamus tasulisi üritusi liikmekandidaatidele hinnalt samad või väga ligilähedased nagu liikmetele. Liikmekandidaadi staatus võiks võrrelda nagu töölepingu katseaega – sa oled tegev ja mõlemal poolel on võimalus jälgida tähelepanelikumalt, kas see liit sobib.

3. Liikmeks saamine: Kui esitad avalduse ja sind võetakse liikmeks, siis olulisema muudatusena tekib sul JCI organisatsiooni asjades otsustusõigus. Lisaks sellele saab liige kandideerida kohaliku koja juhatusse, Eesti koja ametitele jne. Liikmetel on tavaliselt JCI üritustel kõige soodsam hind või siis on osalemine suisa tasuta (näiteks väiksemad siseringile suunatud koolitused). Liikmeks astumine toimub läbi kohaliku koja. Liikmeks saamisega ühined ülemaailmse organisatsiooniga, kus on üle 200 000 liikme, kellel kõigil on samad õigused, vabadused ja võimalused!
Kui sul tekib lisaküsimusi, siis palun võta ühendust, meie presidendiga Kaspar Lood +372 5253638 või e-post: kaspar.lood@gmail.com

 

 

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube