JCI e-Koda

JCI e-Koda on Tallinnas tegutsev noorteorganisatsioon, mis on isikliku arengu kiirendi, kus läbi tegevuse on võimalik kasvada nii koolitajaks kui ka liidriks ja saavutada ettevõtja pädevus ning luua kogukonnas positiivseid muutusi.

“Elu on nagu jalgrattasõit – tasakaalu hoidmiseks tuleb edasi liikuda.”
ALBERT EINSTEIN

e-Kojas väärtustame tasakaalu, peame oluliseks vaimse tervise hoidu ning loome ühiskonnas positiivset muutust. Viime ellu ühiskonda panustavaid ja väärtust loovaid projekte.

e-Kodalaste moto: Kõiki tõsised asju maailmas on võimalik teha nii, et säilib LÕBU!

Ettevõtlike Noorte Koda ehk JCI on rahvusvaheline võrgustik, kuhu kuuluvad 18-40-aastased aktiivsed ja ettevõtlikud inimesed. Ettevõtlike Noorte Kojas lähtutakse põhimõtetest “Be Better” ja “Learning by doing” ehk läbi tegutsemise õpime ning areneme paremaks meeskonna juhiks, esinejaks, läbirääkijaks, planeerijaks, liidriks, ettevõtjaks jne. Isikliku õppimise ja arenemise kõrval on kojas olulised ka sotsiaalne suhtlus ja võrgustik. Ühised põnevad ettevõtmised, sündmused ja projektid liidavad inimesi ning kujuneb tugev sõpruskond.

Võta meiega ühendust, kui sullegi meeldib käivitada ja juhtida projekte, mis päriselt väärtust loovad, inimeste elukvaliteeti parandavad ja keskkonda säästavad.

Sõpruskoda: JCI Hämeenlinna

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube