Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Presidendi tervitus – JCI

Presidendi tervitus

JCI Estonia Presidendi tervitus

JCI ehk Junior Chamber International on tänaseks enam kui 100- aastase ajalooga rahvusvaheline organisatsioon, mis tegutseb rohkem kui 115 riigis üle terve maailma. 

Eestis tegutseb JCI alates aastast 1989 ja tänaseks on meil 10 aktiivselt tegutsevat koda, mis ühendavad endas ettevõtlikud noored üle terve Eesti, kes on oma ala spetsialistid, juhid, koolitajad, ettevõtjad jne. Oleme viimase 32 aasta jooksul korraldanud väiksemaid ja suuremaid, nii kohalikke kui ka rahvusvahelisi projekte hariduse, ettevõtluse, keskkonna ja heategevuse valdkondades, arendades kohalikke kogukondi ning kasvatades tuleviku liidreid.

JCI 2022 aasta tunnuslause on Leading is our duty”. Tulenevalt viimasel kahel aastal maailma raputanud pandeemiast on aeg võtta vastutus ning lähtuda veelgi enam JCI missioonist, vedades eest positiivseid muutusi muutunud maailmas. JCI on juhtimisvõimekusele keskenduv organisatsioon, mis koondab ja kasvatab vastutustundlikke ja teotahtelisi tuleviku eestvedajaid. Igaüks ei pea olema juht, aga igaüks saab olla liider – motiveerida, inspireerida ja aidata teistel oma potentsiaali avastada. 

JCI on läbi aegade olnud arengukiirendiks paljudele tublidele noortele inimestele. See on organisatsioon, kus sünnivad edulood. Lood, mis kannavad endas inspiratsiooni, motivatsiooni, teotahet, sihikindlust, unustamatuid saavutusi, nalja ja naeru. Vahel ka läbi pisarate, kuid koda on õppimisekoht. Meie endi kätes on luua toetav keskkond igaühe enesearengu teekonnaks.  

JCI liikmeid ühendab tahe teha rohkem, olla rohkem ning unistada. Unistada suurelt! Üheskoos pole miski võimatu! Mida teed Sina täna, homme, ülehomme ja kogu ülejäänud aasta, et viia enda unistused ellu? 

See on Sinu aasta. See on Sinu edulugu.

Triin Pajumaa

JCI Estonia President 2022

 

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube