Infoleht

Ettevõtlike Noorte Koda ehk JCI on rahvusvaheline võrgustik aktiivsetele inimestele. JCI pakub oma liikmetele arengukeskkonda oma juhtimisoskuste, sotsiaalse vastutustunde, ettevõtlikkuse ja rahvusvahelise koostöö arendamiseks, et innustada noori inimesi looma positiivset muutust ühiskonda. JCI tegutseb täna rohkem kui 100 maailma riigis.

Eestis on 12 aktiivselt tegutsevat kohalikku JCI koda. Kohalikud kojad paiknevad üle Eesti, kodadevaheline koostöö ning suhtlus on väga tihe. Isiklik areng ja uute kogemuste omandamine toimub läbi erinevate projektide ja koolituste. Iga koda on erinev ja eriline.

Jäta meile oma kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta ja leida Sulle sobivaima koja.

Täida kontaktvorm siin!

JCI Estonia 2020. aasta 3 tippsündmust:

Conference Organizing Academy 2020
9.-14. märts 2020, Roosta puhkeküla

Conference Organizing Academy on rahvusvaheline akadeemia konverentside ja muude suurürituste korraldajatele. See on unikaalne programm, kus õpitakse läbi koolituste ja läbiproovimiste kõiki suurürituseks vajaminevaid oskusi. Lisaks on akadeemias aukartustäratav hulk professionaale, kes teavad, kuidas asjad käivad.

Uuri lähemalt: https://coacademy.ee/

JCI Kevadkonverents 2020: Suhtluskunsti Kuldsed Võtmed
3.-5. aprill 2020, Laulasmaa Hestia Hotel & Spa

Konverentsi teema on suhtluskunsti ilu, võlu ja valu! Konverentsi vürtsitab eel- ja järelprogramm ning õhtune TOYP  (Silmapaistev Noor Eestlane) auhinnatseremoonia & gaala. Peapäeva programm koosneb kolmest osast, hõlmates suhtlemiskunsti oskuseid nii isiklikul tasandil kui ettevõtete ja organisatsioonide sise- ja väliskommunikatsioonis. Teemakäsitlus jaotub kolme ala kategooriasse:

    • Sõnumi edastamise kunst: Kuidas sõnumit edastada nii, et vastuvõtja seda mõistaks. Millega pean arvestama sõnumi edastamisel ning mis muudab minu sõnumi tühiseks.
    • Kaasamise kunst: Juht on ettevõttes inimene, kelle igal sõnal on kaalu, tema loob sisekommunikatsiooni kliima ja seisab ettevõtte välise kuvandi eest. Kuidas teha seda nii, et töötajad oleksid motiveeritud ja sõnumi sisu jõuaks pärale erinevatele huvigruppidele.
  • Keerulised situatsioonid: Kuidas sõnum viia laiemale publikule nii, et seda ei oleks võimalik teisiti tõlgendada või sellest teha ebasoovitavaid järeldusi. Millised on ohud ja kuidas neid vältida.

JCI Estonia Aastakonverents 2020: Ettevõtlus- ja innovatsioonikonverents “Kopp-kopp, lase teadus sisse!”
18.–20. september 2020, Tartu Ülikooli Delta keskus

Konverentsi eesmärk on tuua teadust osalejatele kui indiviididele ja ettevõtete esindajatele lähemale ehk teadust omal moel populariseerida. Samuti suurendada osalejate silmaringi ja teadmisi erinevate teadusarendus- ning innovatsiooniteemade osas ja näidata, mida kõike Heade Mõtete Linnas tehakse.

Teemast lähtuvalt on valitud ka konverentsi toimumise asukohaks Tartu Ülikooli Delta keskus, mis on uuendusmeelne ja rahvusvaheline õppe-, teadus- ning innovatsioonikeskus, partner ettevõtetele ja ühiskonnale.

Nagu igale JCI üritusele kohane, on eesmärk ka võrgustumise võimaluse pakkumine – nii JCI liikmete kui erinevate osapoolte vahel. JCI Toomemäe kui korraldaja soovib ürituse korraldamisega tugevdada ka sisulist koostööd Tartu Ülikooli Delta keskuse, Tartu linna ja mitmete teiste Tartu kogukonna partneritega.

Soovid infot ka meie teiste ürituste ja tegemiste kohta? Liitu JCI Estonia uudiskirjaga!************************************************************************************************************

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube