Kojast

Tere kõigile JCI huvilistele ja toetajatele!

Räägin natuke meie koja loomisest! Nimelt tulin mina Haapsallu 1991.a Raplamaalt kus oli asutatud 1989.a JCI koda ja mis oli üks esimesi kodasi Eestis!
Sain selles kojas väga hea koolituse ja kogemuse osaledes maksimaalse aktiivsusega koja töödes ja tegemistes. Saabudes Haapsallu selgus, et kohapeal on huvilisi ja nii seekoja loomise mõte ka tekkis. 1993.a võtsin kokku 7 huvilist ja alustasimegi! Esimeseks presidendiks valisime Urmas Konsapi, kes selle tööga hästi ka hakkame sai. Järgmisel aastal arvasin juba ise kandideerida ja see ka õnnestus. Oli ka teine kandidaat Ants Prümmel, kes järgmisel aastal Tallinna tööle läks ja meie koja jaoks oli ka kaotatud liige!. Kolmandal aastal enam soovijaid ei olnud ja lõpuks pidin teist aastat president olema. Ka see aasta õnnestus ja oli üritusterohke Suureks üllatuseks ei soovinud ka kolmandal aastal keegi seda auväärset kohta ja et koda edasi tuksuks olin jälle nõus, aga võtsin kohe kohustuse uus president välja koolitada ja selleks väljavalituks osutus Karry Kukk, kes aitas minu kolmandal ametiajal läbi viia meie koja esimene suurüritus JCI Eesti konverents Roosta puhkekülas, mis õnnestus 100%. Meie kotta tuli tänu sellele üritusele palju uusi huvilisi ja koda sai täiesti uue hingamise. Vahepealne periood oli nii ja naa ning uus murrang saabus, kui meie tollane president Margus Mägi kutsus kotta oma Tallinna sõbrad Ojari ..,Maidu…, Kuno ja kõik ülejäänud aktiivsed mehed! Elu läks huvitavaks ja on seda tänaseni ja kestab kindlasti ka tulevikus. Haapsalus on väga soodne pinnas, mis on suuteline meelitama meie kotta ka liikmeid täna juba üle eesti!
Olen praegu veel ainukene senaator Haapsalu kojas ja seda aastast 1995.a. Meil on juba mitu auväärset liiget, kes on sobilikud seda aunimetust kandma ja arvan, et seda ei pea me enam kaua ootama! Siis saab ka Haapsalu senat tuule tiibadesse ja alustab aktiivsemat tegevust!
Olen tänase JCI Haapsalu koja tööde ja tegemistega ülimalt rahul ja kiidan kõiki meie tublisid koja liikmeid ja kanditaate!

Lugupidamisega,
JCI Haapsalu senaator Raimond Lunev
Senator ID: 56975

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube