Talendid tugevusteks koolitus


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
calendar

Päev/Aeg
27.11.21 - 12:00 - 18:00
Tallinn EBS


Kutsume JCI liikmeid osalema CliftonStrengthsi tugevuste koolitusel. Eelkõige on koolitus suunatud järgmise aasta juhatustele ja projektimeeskondadele, kuid osalema on oodatud ka teised eneseteadlikkusest huvitatud liikmed. Seekord on koolitusele oodatud vaid liikmed, mitte senaatorid, toetajaliikmed või auliikmed.
Miks on koolitus SULLE oluline?
Treeningul õpid lähemalt tundma oma 34 talenti, kuidas neid ära tunda, väärtustada ja teadlikult kasutada. Koolitus põhineb CliftonStrengths testil, mis järjestab 34 talenti tugevuse järjekorras. Talendid hõlmavad erinevaid mõtlemise, elluviimise, suhete ehitamise ja mõjutamise mustreid. Oma talentidele panustades on meie tulemuslikkus ja isiklik rahulolu kõige suuremad. Pikema eesmärgina võimaldab see teadlikumalt oma talente arendada tugevusteks ja disainida oma roll ja töö (sh JCI tegemised) tugevuste põhiseks. Suurem teadlikkus enda annetest tõstab enesekindlust ning parandab seeläbi ka konkurentsivõimet tööturul (mh üks JCI Rise eesmärkidest).
Miks on koolitus su JCI TIIMILE oluline?
Koolituse käigus õpid sa lähemalt tundma oma tiimiliikmete talente. Kuna JCI on vabatahtlikkusel põhinev organisatsioon, siis on liikmete püsimajäämiseks ja motiveerimiseks eriti oluline, et inimesed saaksid kojas teha just neid asju ja sellisel viisil, mis neile energiat annavad. Koos parema teadlikkusega omandad sa koos oma tiimiliikmetega ka vajaliku sõnavara, kuidas talentidest rääkida. See aitab omakorda luua positiivset ja konstruktiivset dialoogi meeskonnaliikmete vahel õppides väärtustama üksteise talente ja teadlikult kasutama neid ühiste eesmärkide saavutamiseks.
Enne kohtumist on vajalik teha Gallup CliftonStrengths test, mis reastab 34 talenti tugevuse järjekorras. Sulle saadetakse e-mail lingiga Gallup CliftonStrengths testile.
1. Palun planeeri testi tegemiseks 50 minutit segamatut aega, et saaksid rahulikult keskenduda. Test on ajastatud ja igale küsimusele vastamiseks on aega kuni 20 sekundit. Test on inglise keeles.
2. Vastamisel lähtu enda jaoks kõige loomulikumast valikust, mis tagab täpsema tulemuse (ära lähtu sellest mida tahaksid, mida oodatakse või mida vajadusel suudaksid).
Pärast kohtumist palume, et sa annaksid koolitusele tagasisidet ning kirjutaksid ühe lause selle kohta, kuidas JCI võimaldab sul oma talente rakendada. Kasutame neid lauseid koos fotoga JCI poolt pakutavate võimaluste tutvustamiseks potentisaalsetele huvilistele oma sotsiaalmeedia kanalites.
Koolitust viib läbi Meelis Lang, kellele meeldivad nii süsteemid kui inimesed. Tal on 20+ aastat kogemust IT sektoris ning 15+ aastat kogemust inimeste juhtimise, koolitamise ja coach’imise vallas. Meelise kireks on suurepäraste meeskondade ehitamine ning igapäevaselt ta koolitabki juhte ja tiimide võtmeisikuid, kuidas nad saavad veel paremini koos töötada ja väärtust luua. Tema peamiseks katselaboriks on tarkvaraarendusettevõte Helmes. Muu hulgas on Meelis õppinud neurolingvistilist programmeerimist (NLP), coach’imist ja Gallupi tugevustepõhist juhtimist. Meelise tegemiste kohta saad lähemalt lugeda siit: https://ee.linkedin.com/in/meelis-lang-3003a21a
Koolituse hind koosneb testist ja ruumi rendist, koolitaja toimetab missioonitundest. Koolituse omaosalus on 13€, millele Arengufond lisab 35€ osaleja kohta.
Kohtade arv on piiratud! Lisaküsimused Maarja-Eeva Mändmetsale (maarja.mandmets@gmail.com, 58053765).

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube