Sustainable Development Goals koolitus


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
calendar

Päev/Aeg
27.05.20 - 18:00 - 20:00


Koolitustel tutvustame kestliku arengu kontseptsiooni ja eesmärke (Sustainable Development Goals ehk SDG-d). Seejärel arutleme selle üle, kuidas siduda SDG-d ja JCI: meie ühised vajadused, võimalused ja takistused. Lõpptulemusena kaardistame koja prioriteetsemad SDG-d ja edasised sammud.
 
JCI on ÜRO strateegiline partner ning oleme pühendunud säästva arengu eesmärkide saavutamisele aastaks 2030. Nii olemegi käesoleval aastal võtnud fookusesse laiahaardelise SDG-de tutvustamise JCI liikmeskonnas. Selle eesmärgiks on SDG-de rakendamine JCI Estonia projektidesse ja strateegiasse (nii rahvuskoja kui soovitavalt ka kohalike kodade tasandil).
 
Koolituse toimumise koht on veel selgitamisel ning see täpsustub ca nädal enne koolitust. SDG-sid tutvustab meile JCI Toomemäe liige Anne Rebenits ning oma teadmistega on Toompea kojast abiks Triin Pajumaa ja Taavi Tammoja.
 
Koolitus toimub tasuta. Palun registreeri end selle ürituse all.

Liitu üritusega

Registreerimine on lõppenud


Osalejad: 3
  • Anne-Liis
  • Leelo Talistu
  • Taavi

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube