SDG-sid tutvustav koolitus Rakvere kojale


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
calendar

Päev/Aeg
28.05.20 - 19:00 - 21:00


JCI on ÜRO strateegiline partner ning oleme pühendunud SDG-de ehk säästva arengu eesmärkide saavutamisele aastaks 2030. Nii olemegi käesoleval aastal võtnud fookusesse laiahaardelise SDG-de tutvustamise JCI liikmeskonnas. Selle eesmärgiks on SDG-de rakendamine JCI Estonia projektidesse ja strateegiasse (nii rahvuskoja kui soovitavalt ka kohalike kodade tasandil).
Aprillis toimus kaks SDG-sid tutvustavat koolitust, kus said osaleda kõik JCI liikmed ja huvilised ning kus alustasime JCI Estonia kõige olulisemate SDG-de väljaselgitamisega. Küll aga on edasiliikumiseks tarvis välja selgitada ka kohalike kodade põhiväärtuste ning strateegiatega sobivad SDG-d. Seepärast viime maikuu jooksul läbi SDG lühikoolitused igas kohalikus kojas.
Koolitustel tutvustame kestliku arengu kontseptsiooni ja eesmärke. Seejärel arutleme selle üle, kuidas siduda SDG-d ja JCI: meie ühised vajadused, võimalused ja takistused. Lõpptulemusena kaardistame koja prioriteetsemad SDG-d ja edasised sammud.
Täpsem info:
https://www.facebook.com/events/2877670142281728/

Liitu üritusega

Registreerimine on lõppenud


Osalejad: 3
  • Üllar Õis
  • Anne-Mai Raivet
  • Tarmo

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube