Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Peeter Pariku Bowlinguturniir – JCI

Peeter Pariku Bowlinguturniir


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
calendar

Päev/Aeg
18.09.20 - 18:00 - 19:15
O'Learys Eeden


1996. aastal peeti JCI Tartu  ühe kauaaegse liikme ja värvika tegelase Peeter Pariku eestvedamisel  esimene JCI Estonia kodadevaheline bowlingu võistlus. Kahjuks lõppes Peetri elutee juba järgmisel aastal , mis oli ühtlasi ka tema presidendi aasta, temale iseloomulikus tegevuses – aidates tänaval käima lükata üht benisiinijaamas kävitumast tõrkunud autot. Selle omakasupüüdmatu abiosutamise ajal sõitis talle otsa auto, mille juht sündmuskohalt põgenes, ja abistajast eluohtlikus seisundis abivajajaks muutunud Peetri tänavale jättis.

Edaspidi sai bowlinguturniirist mälestusüritus Peetrile ning see kannab siiani nime Peeter Pariku Bowlinguturniir. Mälestusturniir korraldatakse juba aastaid traditsiooniliselt JCI Estonia kevadkonverentsi viimasel päeval. Tänavu jäi kevadkonverents ära, kuid bowlinguturniir toimub ikka!

24. kodadevaheline bowlinguturniir toimub sel aastal JCI Estonia Aastakonverentsi esimesel päeval.

Aeg: 18.09.2020 kell 18.00 – 19.15 (turniir algab täpselt kell 18.00, seega palume olla kohal 10 minutit varem)

Koht: O’Learys Eeden (Tartu Eedeni keskus; Kalda tee 1c)

Igal kojal palume panna välja ühe 3-liikmelise võistkonna. Kui on soovi kaks võistkonda võistlema saata, siis neljal kiiremal kojal on see võimalus olemas.

Osalustasu pakette on kaks:

  1. 60 eurone pakett – 3-liikmelise võistkonna osalustasu, bowlingu jalanõude rent.
  2. 100 eurot – 3-liikmelise võistkonna osalustasu, bowlingu jalanõude rent, üllatus auhind.

Bowlinguturniiri võitnud koda saab endale rändkarika, auhinna, au ja hiilguse! Loomulikult on ka teistele võistlejatele lohutusauhinnad.

 

JCI Tartu kojale omaselt toetame hariduse kvaliteedi tõstmist,seega bowlinguturniiri kogu  kasum annetatakse programmile Liikuma Kutsuv Kool. Usume, et kui lapsed saavad piisavalt liikuda, on nad tervemad, rõõmsamad ja ka paremad õppijad. Liikuma Kutsuv Kool on programm, milles alates 2016. aastast otsitakse Tartu Ülikooli liikumislabori eestvedamisel koostöös koolidega toimivaid lahendusi, kuidas muuta koolipäevad liikuvamaks ja tuua rohkem liikumisrõõmu iga õpilaseni. Liikuma Kutsuva Kooli visioon on, et kõigil Eesti õpilastel peab olema võimalus õppida Liikuma Kutsuvas Koolis. Loe lähemalt: https://www.liikumakutsuvkool.ee/liikumakutsuvkool/ Valides 2.paketti toetate suurema summaga Liikuma Kutsuvat Kooli.

 

 

Palume kõikide kodade presidentidel kinnitada  osalus ning edastada enda koja võistkonna liikmete nimed  ja pakett JCI Tartu koja 2020. aasta president Anni Tõnismäele (anni.tonsimae@gmail.com) hiljemalt 11. septembriks.

Küsimuste korral palun võtta ühedust Peeter Pariku Bowlinguturniiri 2020 projektijuhtide Kairi Mölleri ja Tanel Melk`iga.

 

 

 

 

 


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube