Mini-töötuba ettevõtlikele inimestele: Toimetulek ebaõnnestumistega


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
calendar

Päev/Aeg
06.10.21 - 18:00 - 20:00


See minitöötuba on sobiv kõigile, kelle jaoks pole enda piitsutamine ebaõnnestumiste ja läbikukkumiste korral võõras teema. Töötoas saad testida oma ebaõnnestumiste vastast immuunsuse taset ning juurde mõned tööriistad, millega seda taset nii isiklikus mõttes kui ettevõtl(ikk)uses tõsta.
Mööda külgi maha ei jookse saadavad nipid kellelgi, sest need aitavad olemasolevat teavet süsteemselt edasise töö ja elu planeerimise heaks tööle panna.
***
Koolitaja Age Rosenberg (Headflow) on ettevõtja, kes on oma südameasjaks võtnud inimeste ja organisatsioonide toetamise läbi muutuste liikumisel ning seda eelkõige tööalases mõttes ja töökeskkonda silmas pidades. Ta aitab coachides, koolitades, uurides ja analüüsides parandada inimeste ja organisatsioonide teadlikkust endast ja oma toimimisviisidest selleks, et nad võiksid jõuda tööalasesse vabadusse ning muutumise voogu. Enne ettevõtlusse sukeldumist oli Age fookuses organisatsiooni sees toimuv kommunikatsioon, seda nii ühes organisatsioonis kujundades, ülikoolis õpetades kui oma doktoritöös organisatsioonipraktikate omavahelist dünaamikat mõtestades.
***
Koolituse toob osalejateni Ettevõtlike Noorte Koda ehk JCI, mis on rahvusvaheline võrgustik aktiivsetele inimestele.
JCI pakub oma liikmetele arengukeskkonda oma juhtimisoskuste, sotsiaalse vastutustunde, ettevõtlikkuse ja rahvusvahelise koostöö arendamiseks, et innustada noori inimesi looma positiivset muutust ühiskonda. JCI tegutseb täna rohkem kui 100 maailma riigis.

Toimub: 6.oktoobril, kell 18.00-20.00

Asukoht: SPARK demo

Kontaktisik:

Mare-Liis Kanarik

JCI Toomemäe president 2021

mareliis@jci.ee

+372 55540049

 

 


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube