Liidrikool: Kuidas edukalt läbi rääkida?


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
calendar

Päev/Aeg
21.04.21 - 16:00 - 17:30


Aprillikuu Liidrikool keskendub läbirääkimisoskustele.
Mis on läbirääkimiste peamine siht, mida on vaja pidevalt silmas hoida? Mis on kolm peamist küsimust, mida on kasulik enne läbirääkimisi endalt küsida? Millised on tööriistad, mis sobivad igasugustesse läbirääkimistesse? Kui ka sina oled nende küsimuste peale vahel mõelnud, siis seekordne Liidrikool on just sulle!
Koolitust viib läbi Jaanus Kangur. Jaanus on tegutsenud koolitajana alates 2003. aastast. Ta on valitud aasta 2019 parimaks koolitajaks. Jaanus on lõpetanud Tartu Ülikooli religiooni-antroploogia magistrantuuri ning tal on rahvusvaheline diplom taastavas õiguses (International Diploma in Restorative Justice) Kanadast Queensi Ülikoolist. Lisaks on ta õppinud suhtlemistreeneriks ning nõustajaks. Ta on pidanud loenguid Kieli Ülikoolis, Tallinna Ülikooli Sotsiaaltöö Instituudis ja Sisekaitseakadeemias. Hetkel on Jaanus Kangur lektor Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor ja Eesti Lennuakadeemias. Ta on koostanud kaks raamatut ning olnud kaasautoriks neljale raamatule. Samuti on ta avaldanud hulga artikleid avalikust esinemisest, konfliktilahendusest, koostööst, suhtlemisest ja taastavast õigusest.
Seminarile on oodatud on kõik nii JCI-kad kui ka mitte-JCI-kad. Üritus on tasuta.
Seminar toimub Zoom keskkonnas ning ligipääsulingi saamiseks registreeri ennast Fienta kaudu (https://fienta.com/et/labiraakimised-18665).
Liidrikooli koolitustesarja eesmärgiks on juhtimisest huvitunutele anda ülevaade fundamentaalsetest juhtimisoskustest. Käsitlemisele tulevad teemad nagu suhtlemisoskus, enesekehtestamine, delegeerimine, arenguvestlused, eesmärgistamine, jpm.

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube