KutseRadar – Tarkvaraarendaja


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
calendar

Päev/Aeg
22.03.21 - 16:00 - 17:15


💥

Õpid hetkel gümnaasiumis ja tunned, et ülikooli eriala valimine on täiesti hall ala?

💥

Tahad enne kandideerimist saada ettekujutuse töökohtadest, mis Sind ees ootaksid?

Siin tuleb appi „KutseRadar“, online-formaadis loengute sari, kus leiad vastuse oma erialavalikut puudutavatele küsimustele. Oma töö häid külgi ja väljakutseid, igapäevaseid ülesandeid ning valdkonna arenguvõimalusi tutvustavad eriala lõpetanud ja valdkonnas töötavad vilistlased.
Esimeses loengus tutvustame IT süsteemide arenduse eriala ja kohtume kahe ägeda noore arendajaga, kes räägivad oma töö köögipoolest lähemalt!

📌

Hesam tuli Eestisse aastal 2011 kui alustas oma magistriõpinguid Tartu ülikoolis. Sealt edasi sisenes ta IT turule alustades tehnilise toena Skypes. Ta on olnud nii testija kui ka front-end arendaja. Praegu töötab Hesam startup sektoris haridusfirmas nimega Clanbeat.

📌

 Oscar on aktiivne Tallinna noormees, kellele meeldib teha sporti ja luua nullist IT lahendusi. Tema esimene IT valdkonna töökoht oli IT spetsialisti roll Swedbanki Tallinna peakontoris, kus ta igapäevaselt aitas ca 1000 töötajat nende igapäeva IT probleemidega. Peale seda väga huvitavat paariaastast kogemust hakkas ta tegelema tarkvara arendusega ja on töötanud selles valdkonnas kolm aastat. Hetkel töötab Oscar Coolbetis tarkvaraarendajana, kus ta aitab luua maailma parimat hasartmänguplatvormi.

Leia juba gümnaasiumis endale sobiv eriala ja tee teadlik karjäärivalik!

🎓

!

FB link: https://www.facebook.com/events/199050408657602

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube