Koolitus: Kuidas valmistuda investeerimisteekonnaks?


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
calendar

Päev/Aeg
30.09.20 - 18:30 - 20:30
TalTech Majandusmaja


Viimastel kuudel on seoses plaanitava pensionireformiga on fookusesse tõusnud iga inimese isiklik vastutus oma rahaasjade juhtimisel. Rahatarkuse omandamine ja investeerimine on teekond. Oma esitluses keskendub Paavo sellele, kuidas selleks teekonnaks ette valmistada ning millest on kõige olulisem alustada. Esitluse käigus saad vastused küsimustele:

1) Raha psühholoogia: millistest raha kohta käivatest tõekspidamistest on kasulik lahti lasta?

2) Kuidas jagunevad inimesed rahasse suhtumise põhjal ja milliseid soovitusi neile igaühele rahatarkuse edendamiseks anda?

3) Kuidas suurendada oma säästusid?

4) Millised on investeerimisega alustamisega kaasnevad suuremad hirmud?

Koolituse kestvus 2 tundi. Selle jooksul jõuab lahendada nii individuaalseid ülesandeid kui ka rühmatöid ning aega jääb ka küsimusteks.

Paavo Siimann on finantskoolitaja, jaeinvestor ning juhtimis- ja ärimentor. Paavo on investeerimisega järjepidevalt tegelenud alates 2006. aastast. Käesoleval ajal õpetab Paavo Tallinna Tehnikaülikoolis tudengeid ning ta valiti majandusteaduskonna 2018. aasta parimaks õppejõuks. Paavo on JCI Toompea liige alates 2004. aastast.

JCI liikmetele on 13.09-ni osalemine 15 EUR, hiljem 20 EUR. Kõigile teistele on osalustasu 25 EUR. Pileteid saab osta Fienta kaudu: https://fienta.com/et/koolitus-kuidas-valmistuda-investeerimisteekonnaks


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube