Kevadkonverents 2015: Plug In


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
calendar

Päev/Aeg
14.03.15 - 10:00 - 23:30
Tartu Ülikooli peahoone


Seekordne JCI Kevadkonverents “Plug In” uurib edukate suhtlusvõrgustike loomisega seonduvaid teemasid. Konverentsil osaleja saab praktilisi näpunäiteid, kuidas luua toimivaid ja efektiivseid suhtlusvõrgustikke, et seeläbi toetada iseenda, oma ettevõtte ja/või organisatsiooni arengut. Lektoriteks on erinevatest maailma paikadest pärit praktikud, kes omavad teadmisi ja kogemusi võrgustumisest, kommunikatsioonist ning äristrateegiast nii rahvusvahelistel turgudel kui ka Eestis.

Konverentsi eesmärk on anda osalejatele reaalseid ja praktilisi vahendeid ning innustust  edukate suhtlusvõrgustike loomiseks.

Oma kogemusi jagavad konverentsi jooksul ning sellele eelneva ja järgneva teavitustegevuse käigus erinevad oma valdkondade eksperdid ning institutsioonid. Samuti jagavad head nõu ning oma kogemusi ka Eesti Ettevõtlike Noorte Koja liikmed.

Aeg: 14. märts 2015, algusega kell 10.00

Asukoht: Tartu Ülikooli peahoone, Tartu, Eesti

Sihtgrupp:
  • Eesti Ettevõtlike Noorte Koja liikmed
  • 25 – 50 – aastased alustavad või tegutsevad ettevõtjad Tartust ja Eestist laiemalt
  • Aktiivsed ja ettevõtlikud inimesed, kes soovivad kuulata põnevaid esinejaid investoritest mainekujundusspetsialistideni

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube