JCI Toompea Glögiõhtu


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
calendar

Päev/Aeg
12.12.19 - 18:00 - 23:59
Argentiina restoran


Kallid Toompealased, sõbrad ja uued tuttavad!

See pöörane aasta hakkab lõpusirgele jõudma ning saame uhkusega öelda, et oleme ka sel aastal vägevalt toimetanud! Traditsioonilisel glögiõhtul teeme kokkuvõtte toimunust, tunnustame silmapaistvaid kodalasi ning oleme tunnistajaks pidulikule presidendiketi üleandmise tseremooniale.

Üritus toimub 12. detsembril. Meluga alustame kl 18, programmiga ca 19.30. Presidendiketi üleandmine toimub ca 21. Pärast lähme aftekale ka!

Üritus toimub Argentiina restorani teisel korrusel, aadressil Pärnu mnt 37 (NB! Pane tähele, et Argentiina restorane on kaks!).

Vere paneb käima klaasike glögi Toompea koja poolt ning muid sööke ja jooke saab juurde tellida oma kulu ja kirjadega. Selleks, et teaksime sulle glögi tellida, palun kinnita oma tulek Facebooki ürituse all ( https://www.facebook.com/events/3139292846145975/) “Confirm a spot” nupukesele vajutades või kirjutades Maarjale (maarja.mandmets@gmail.com). Registreeri palun hiljemalt 11.12 õhtuks!

Kuigi Argentiina restorani köök on väga võimekas, siis kellel nälg eriti suur, võib toidud ette tellida kirjutades mulle oma soovist. Menüüga saad tutvuda siin: https://argentiina.ee/menuu/

Kohtumiseni glögil!


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube