JCI Toomemäe LISA klubi: Jooga


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
calendar

Päev/Aeg
14.11.16 - 18:30 - 19:45
Tartu Loodusmaja


Järjest rohkem teame, et elus õnnelik olemiseks on kõige olulisem tasakaal – töö, kodu, suhete, rõõmu ja väljakutsete ning kõige muu vahel. Tule tunnistajaks jooga suurepärasele mõjule. Jooga aitab oma tasakaalu paremini leida, et võiksid olla tervem, õnnelikum ning elada rahulolu pakkuvat elu. Jooga on igaühele – olenemata vanusest, tervislikust olukorrast või religioonist. Jooga on vanim eluteadus, mis õpetab hoidma stressi kontrolli all, mitte ainult füüsilisel, vaid ka mentaalsel ja vaimsel tasandil.

Sertifitseeritud šivananda jooga õpetaja, Kristi Kassi tunnis räägime joogast ja selle tähendusest, šivananda joogast, hingamisharjutustest, õpime ära päikesetervituse ja praktiseerime aasanaid ning lõpetame sügava lõdvestusega.

Selga palun teil panna mugavad riided, millega on hea ennast venitada ja painutada. Kui on võimalik, siis ma palun kaasa võtta ka õhuke tekk või pleed, millega ennast lõpulõdvestuse ajal katta.

KUS: Tartu Loodusmaja. Lille 10, päikese- ja kivituba, peauksest sisse tulles paremat kätt.

KAASA VÕTTA: joogivett, õhuke tekk või pleed.

HIND: 7 € (sularahas kohapeal)

INFO: Siim Siilbaum, 58192821, siim.siilbaum@gmail.com

Kristi Kass http://www.joogatartu.ee/


Liitu üritusega

Registreerimine on lõppenud


Osalejad: 7
  • Siim
  • Tarmo
  • Raiko
  • Riin
  • Ain Karilaid
  • Triin Muiste

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube