JCI Toomemäe koolitus: Uue juhi koolitus


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
calendar

Päev/Aeg
13.04.19 - 10:00 - 17:00
Teaduskeskus AHHAA


Kui Sa oled mõelnud, et inimeste juhtimine on maailma parim töö, aga Sa juurdled, kas oled juhina õigel teel ning mis üldse on see, mis teeb juhist eduka juhi, siis tule uue juhi koolitusele.

Kellele koolitus on mõeldud?

See koolitus on mõeldud just Sulle, kes Sa teed inimeste juhtimises alles esimesi samme ning tahad kohe algusest peale tegutseda targalt ja teadlikult. Vabade kohtade olemasolul ootame koolitusele ka inimesi, kes veel juhi rollis ei ole, kuid soovivad sinnapoole liikuda.

Koolitusel katame järgmisi teemasid:

1) Mis on juhtimine?

2) Mis on juhi roll ja kuidas see erineb spetsialisti rollist?

3) Miks on juhti vaja? Mis on juhi töö väärtus?

4) Kes on hea juht? … ja kes ei ole?

5) Mis on juhi töö?

6) Suhtlemisoskused kui juhi edu võti. Kuulamine ja tagasiside andmine.

Koolitus toimub töötoa vormis, kus põhirõhk on aruteludel ja mõttevahetustel, juhtimisolukordade lahendamisel ning oskuste praktilisel harjutamisel.

Koolitus toimub: 13.04.2019 kl 10.00-17.00 Tartus, Teaduskeskus AHHAA ruumides.

Koolitusele pääseb 16 osalejat. Koolitus on JCI liikmetele ja liikmekandidaatidele tasuta ning huvilistele 15 eurot ja külalistele 49 eurot.

Koolitusele osalejaks kandideerimiseks palun saada oma soov ning vastus järgmisele 3 küsimusele:

1) Miks Sa tahad koolitusel osaleda?

2) Missugused on Sinu jaoks olnud 1-2 seni kõige keerulisemat juhtimisolukorda või kui Sa oled juhina alles väga värske siis – mis Sa arvad, mis saavad olema Su jaoks juhina kõige keerulisemad olukorrad/väljakutsed?

3) Millele Sa sellel koolitusel kindlasti vastuse soovid saada?

Ootame kõiki koolitusele kandideerimise sooviavaldusi kuni 05.04.2019 aadressile: kristi.schumann@gmail.com.

Koolitajateks: Kristi Schumann ja Jaanika Lill

Kristi Schumann on ligi 10 aastat tegutsenud personalijuhtimise valdkonnas – neist üle 5 aasta olnud erinevates ettevõtetes seotud juhtide nõustamise ja arengu toetamisega. Täna töötab Kristi HR Managerina rahvusvahelises kiiresti kasvavas iGaming ettevõttes Coingaming Group, kus juhib 2 spetsialisti tööd ning nõustab juhte igapäevaselt erinevates juhtimisväljakutsetes. Lisaks on Kristil mitmeaastane juhtimiskogemus JCI Tallinna kojast, kus ta on aastate jooksul juhtinud erineva suurusega projektitiime ja 2017. aastal ka JCI Tallinna koda. Täna juhib Kristi JCIs Maailmakongressi 10-liikmelist rahvusvahelist turundus- ja kommunikatsioonitiimi.

Jaanika silmad paneb alates 2012. aastast särama HR valdkond, kus tema meelisvaldkonnaks on just nimelt juhtide toetamine & arendamine. Igapäevase töö märksõnad on eelkõige projektide ja protsesside juhtimine ning nüüd juba pool aastat on Jaanika ka kolmeliikmelise tiimi juht ehk spetsialistist inimeste juhiks saamise võlud ja valud on värskelt oma nahal järele proovitud. JCI Tallinnaga on Jaanika seotud aastast 2014 ning selle aja jooksul on ta panustanud paljude konverentside/projektide õnnestumisse, vedanud eest koja innovatsioonihäkki ning olnud ka tegev koja juhatuses.

Lisainfo:
Meit Jürgens
JCI Toomemäe koolituse ja arengu asepresident 2019
meit.jyrgens@gmail.com
+372 5253431


Liitu üritusega

Registreerimine on lõppenud


Osalejad: 12
 • Merili Kuusik
 • Veljo Kabin
 • Hannela Viigi
 • Tanel Linnas
 • Meit Jürgens
 • Kadi Siilik
 • Annet Muru
 • Siim Visman
 • Pilleriin Pedras
 • Kaisa Järvpõld
 • Laura Breede
 • Elmar Reinhold

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube