JCI Tallinna piknikuhooaja avamine


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
calendar

Päev/Aeg
26.05.19 - 14:00 - 20:00
Metsatee, Oru küla


Image may contain: text

Kas oled kuulnud või ehk kogenudki, et värskes õhus maitseb toit paremini? Ja et veel eriliselt mõnusalt maitseb toit siis, kui seda nautida koos sõpradega? Et need küsimused vastuseta õhku rippuma ei jääks, on kõige parem kõike seda omal nahal katsetada.

JCI Tallinna EVP Christjan Schumann avab selleks suveks oma kodu uksed ja võõrustab lahkesti kõiki kodalasi ja sõpru – tulgu nad ühekaupa, kahekaupa või kogu perega. Teeme koos süüa, räägime maailma asjadest ning tunneme naudingut heast seltskonnast. Haara tulles kaasa söögi- ja/või joogipoolis oma eelistuste ja isu suuruse järgi – meie poolt värske õhk ja roheline piknikumuru, sõbralik pererahvas (sh õrnahingeline inglise buldog Maru) ja kõik vajalik toidu küpsetamiseks ja serveerimiseks.

Piknikut kellaaja piirid üleliia ei ahista – liituda võid kogu päeva jooksul. Anna teada, kui autoga tuled – seltsis segasem sõita ja saad teha head tuues kohale ka inimesed, kellel omal neljarattalist sõpra ei ole.

Asume ligi 40 km kaugusel Tallinnast (Tartu poole) – Kose vallas, Oru küla keskuses, Metsateel.

https://www.facebook.com/events/602168696965157


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube