JCI Presenter


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
calendar

Päev/Aeg
17.02.18 - 10:00 - 18:00
Teaduskeskus AHHAA


JCI Presenter on intensiivne ühepäevane koolitus, mille eesmärk on arendada osalejate esinemisoskusi. Meil kõigil on vaja aeg-ajalt esitleda teistele enda suurepärast ideed, kaitsta oma projekti või anda ülevaade projektis toimunust. Just selliseid oskusi päeva jooksul treenimegi, ole valmis kõike läbi praktiseerima.

JCI Presenter’il osalemine ei nõua varasemaid kogemusi ega väljaõpet esinejana – koolitusele võivad tulla kõik, kes tahavad saada paremaks esinejaks. Soovituslik kursus kõigile kodade juhatuste liikmetele ning projektijuhtidele. Omandatavad oskused on abiks nii JCI tutvustamisel uutele inimestele kui ka JCI ja tööalaste koosolekute läbiviimisel. JCI Presenter’i läbimine avab Sinu jaoks võimaluse osaleda JCI koolitajate väljaõppes – JCI Trainer kursusel (toimub ka Eestis). Kursuse läbimist tõendab kursuse lõpus väljastatav tunnistus.

Peakoolitajad on Anni Oja ja Sigrid Hänni JCI Treeninginstituudist ning abikoolitaja Kadi Siilik (JCI Toomemäe). Koolitus toimub eesti keeles.

Registreeru allpool, et projektijuht saaks täiendavad andmed (staatus kojas, toitumiseelistus lõunaks) + kohe pärast seda registreeru ka ametlikus keskkonnas https://jci.cc/en/trainings/upcoming (vajadusel tee endale seal kasutaja): otsi eelmainitud lehel rippmenüüst “PRESENTER”, seejärel ilmub Presenteri kirjeldus, mille alt vali “Register”. Automaatselt tuleb ette JCI PRESENTER – Presenter – Estonian (JCI Toomemäe) koolitus. Seejärel vajuta rohelist nupukest “Register”, anna teada kuidas soovid maksta ning kinnita registreering. Kes tulevad JCI-väliselt koolitusele, ei ole eelnevat protsessi jci.cc lehel vaja teha!

HIND: JCI Toomemäe liikmetele/kandidaatidele tasuta, teistele JCI liikmetele ja huvilistele 10 eur ja külalistele 20 eur (sisaldab koolitust, koolitusmaterjale ja kohvipause). Lõunasöögi eest tasub igaüks ise, mis toimub Newtoni kohvikus.

NB! Kohtade arv on piiratud (max 12 inimest), mistõttu palume võimalikult varakult end registreerida ja oma tulekut osalustasu maksmisega kinnitada. Osalustasu maksmise viimane päev on 14. veebruar. Osalustasu palume kanda: JCI Toomemäe MTÜ, IBAN EE057700771001098502 (LHV Pank). Juhul kui soovid arvet või tahad maksta kohapeal sularahas, palume kirjutada oma andmetega palve e-mailile evely.kokka@gmail.com

Kontaktid:
Kädi Alanurm
Tel: 5665 1324
E-post: kadialanurm@gmail.com


Liitu üritusega

Registreerimine on lõppenud


Osalejad: 9
  • Meit Jürgens
  • Maiki Linder
  • Veljo Kabin
  • Andri Jänes
  • Priit Oja
  • Siim Visman
  • Merili
  • Kai Kaljumäe
  • Kadri Koppel

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube