JCI Jõulupuu Tartu


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
calendar

Päev/Aeg
27.12.15 - Terve päev
Teaduskeskus AHHAA


JCI Jõulupuu toimub ka sellel aastal, kuid täiesti teises võtmes.

Jõulupuu projekti eesmärk on tuua jõulurõõmu raskes olukorras peredesse ning olla ühenduslüli andjate ja saajate vahel. Projekti raames teeb JCI Toomemäe koostööd Tartu maakonna valdadega, kelle kaudu valime välja need lapsed, kellele teha väike jõulukingitus.

Sellel aastal ootab kingitust üle 400 lapse, erinevatest Tartumaa valdadest. Kui varasemalt on lapsed saanud Jõulupuu raames endale kingituse selliselt, mida nad on ise soovinud, siis käesoleval aastal soovime teha üritust veidi teistmoodi. Nimelt kõik lapsed saavad ühesugused, magusad ja maitsvad jõulupakikesed. Selleks on osaliselt abikäe ulatanud meile ettevõte Estinvait OÜ “Kommipomm”.

Jõulupuu üritus kulmineerub Ahhaa Keskuses toimuva jõulupeoga, kus kingitusi jagavad Lõuna-Eesti Jõuluvanade Ühendus, lastel on võimalus mängida erinevatel aktratsioonidel ja osaleda töötubades ning kuna tegemist on vähekindlustatud peredega, siis ei puudu ka maiustamisvõimalused.

Varasemalt oleme lastele jõulupeo korraldanud Tartus A Le Coq´i spordisaalis, kuid kuna sellel aastal läheneme projektile teise nurga alt ja piirdume ainult kommipakkidega, siis nö KIRSS TORDIL ongi AHHAA KESKUS, kuhu ei ole võimalik paljudel lastel tulla ja veel terve perega. SWEDBANK on ulatanud abikäe, et saaksime oma ürituse läbi viia Ahhaa Keskuses.

Kui sa soovid anda oma panuse kommipakkide või ka lastele kohapeal pakutava maiustuste/näkside soetamiseks, siis selleks on võimalik teha ülekanne MTÜ JCI Toomemäe kontole a/a EE057700771001098502 LHV pangas. Selgitusse märkida JCI Jõulupuu 2015.

Jõuluvanad jagavad kingid laiali Ahhaa Keskuses toimuval jõulupeol, mis toimub 27.12.2015

Muudame koos maailma paremaks! Be better!
JCI Jõulupeo meeskond
JCI Toomemäe

Infoks: 2011.a kogusime esmakordselt Tartus, koostöös Tartu Lastekaitse Ühinguga, 100 lapsele kingitused (vanuses 4-10.aastased) ja 2012.aastal 300-le lapsele (vanuses 0-16 aastat).
2013.a küündis laste arv 445ni ning 2014.a oli laste arv 415.

Kontakt: evely.kokka@gmail.com või tartujoulupuu@gmail.com / GSM: 55 945 222


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube