JCI Estonia korvpalliturniir 2019


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
calendar

Päev/Aeg
27.04.19 - 10:30 - 17:00
Eesti Maaülikooli Spordiklubi


Suur spordipäev Tartus koos legendaarse KORVPALLITURNIIRIGA, Eesti Maaülikooli Spordikeskuses, 27. aprillil 2019, kell 10:30-17:00.

On taaskord aeg tossud kapist välja võtta, sest legendaarne JCI Korvpalliturniir toimub juba peagi TARTUS!

JCI korvpalli võistkond koosneb 8 inimesest, sealjuures naiste-meeste osakaal jääb võistkonnaliikmete endi otsustada. Väljakul mängitakse 5 vs 5 ja väljakul peab olema tiimi kohta vähemalt üks naismängija. Võistkonna võivad moodustada erinevate kodade liikmed, liikmekandidaadid, huvilised, senaatorid, seeniorliikmed, toetaja- ja auliikmed, kes on kirjas kas 2018. aasta matriklis või JCI kodulehel.

Üks mäng kestab 2 x 8 minutit, alates poolfinaalidest 2 x 10 minutit. Täpsemad reeglid on kirjeldatud korvpalliturniiri juhendis. Kodade huvilisi on lubatud kaasata mitte rohkem, kui 3 huvilist meeskonna kohta.

Samuti on mõeldud meil kaasaelajatele. Kõikidel meeskondadel soovitame kaasa võtta oma ergutusgrupid, kelle vahel selgitame välja parimad. Ei puudu ka võistlused, üllatused ja üllatusesinejad!

Õhtul ootame Teid kultuuribaari Naiiv kell 19:00, mis selleks õhtuks on Tartu Baila- näitame, kuidas pidutsetakse Tartus! Samuti saavad autasustatud ja vahuveiniga üle kallatud võitjad!

Registreeri juba TÄNA!
https://lingid.ee/jcikorvpall


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube