JCI Estonia Akadeemia 2020


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
calendar

Päev/Aeg
07.08.20 - 09.08.20 - Terve päev
Simisalu Loodusmaja


Tänaste ja homsete liidrite heaks!

Tead ju neid hullumeelseid 48-tunniseid häkatone, mille raames töötatakse ööd ja päevad, et ideedest saaksid lahendused? Eesti Akadeemia on umbes-täpselt samasugune, ainsa vahega, et häkime peamiselt iseennast ning magada saab veidike rohkem. Nali, tegelikult ei saa.

Eesti Akadeemia on liidrite kasvukiirendi, mis pakub nii personaalse arengu võimalust kui ka tööriistu ja teadmisi kojas juhtivas rollis töötamiseks. Sind on ootamas 48 järjestikust tundi unustamatut liidrikoolitust, meeskonnaks kasvamist, personaalset coachimist, enda piiride avastamist ja nende ületamist!

See on koht Sulle, kui Sul on ambitsiooni võtta kojas liidripositsioon, oled valmis nii personaalseteks kui professionaalseteks väljakutseteks ning soovid üheskoos oma mõtte- ja kojakaaslastega teha teadlikke otsuseid ja kogeda eduelamusi.

Kuid ole valmis öösel kell 3 lahendama loovusülesandeid, kell 4 otsima vastuseid käsiraamatutest ja põhikirjadest, astuma ettekannetega oma kaaskodalaste ette, kaasama inimesi ja tegema promo ettevõtmistele… ning hommikul kell 7 külma vette hüppama!

Eesti Akadeemia 2020 toimub 7.-9. augustil Simisalu loodusmajas ning osalema on oodatud kohalike kodade 2021. aasta juhatuste liikmed ja Eesti Koja 2021. aasta president. Igale kojale on taaskord ette nähtud 3 kohta, mille osalustasu (100€) katab kokkuleppeliselt koda ise. PS. Kui kohti jääb üle, saab kodadest osalema pretendeerida ka rohkem kui kolm liiget.

Registreerimiseks palun vajuta siia!

Lisainfo: Jaanika Lill | jaanikalill@gmail.com | tel 55 550 848


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube