JCI Estonia Aastakonverents 2017 “Fed up?”


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
calendar

Päev/Aeg
15.09.17 - 16.09.17 - Terve päev
Kvartal


Meil on hea meel teada anda, et avatud registreerimine 15.-16. septembril 2017 toimuvale JCI Aastakonverentsile “Fed Up? Juhi muutusi teadlikult!”

Tartus aset leidva muutuste juhtimise konverentsi eesmärk on tõsta osalejate pühendumist ja motivatsiooni, ärgitada osalejaid ettevõtlikkusele, aidata neil leida paremat eneserakendamist ettevõtlusmaastikul või tööturul, pakkuda nõuandeid muutuvas keskkonnas paremini toime tulekuks ja julgustada neid muutuste elluviimisel.

Konverentsi põnevas ja sisutihedas programmis on oma esinemist kinnitanud juba mitu edukat ning huvitavat esinejat, nende hulgas Imbi Viirok ja Toomas Väli.

Selleks, et konverentsi päevasest osast ammutatud motivatsioon ja energia ei langeks, on õhtud sisustatud säravate pidudega, kust ei puudu tõelised staarid, fun ja glamuur.

Kindlusta oma osalus JCI Estonia aasta tähtsaimal sündmusel juba täna ja registreeru konverentsi kodulehel ning hoia värskematel infokildudel silm peal meie Facebooki lehel!


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube