Inspiratsiooniõhtu Jaak Roosaarega


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
calendar

Päev/Aeg
26.03.15 - 18:00 - 20:00
Köleri 2 kohvik


Hea kodalane

jaakroosaare

Oled oodatud järjekorras juba kolmandale inspiratsiooniõhtule “BeInspired by…”. Seekordseks külaliseks on investor ja Rikkaks Saamise Õpiku autor Jaak Roosaare (roosaare.com).

Jaaku on lapsepõlvest saati huvitanud investeerimine ning kõik see, mis kuulub valdkonda “isiklikud rahaasjad”. Eelmisel aastal jõudis Jaak ka uustulnukana Äripäeva koostatavasse investorite top-i ning on käsikäes isiklike kogemuste omandamisega õpetamas ka teisi, kuidas teha tarke investeerimisotsuseid ning saada rahaliselt vabaks.

Jaagu õpetused ning ka tema kirjutatud Rikkaks Saamise Õpik on tänuväärsed eelkõige seetõttu, et need on äärmiselt praktilise ja realistliku loomuga, nii et sellest saab kasu enda rahaasjade korda ajamiseks iga inimene.

Seekordsel inspiratsiooniõhtul uurimegi, mis üldse on rikkus, kuidas saada rahaliselt vabaks, millised on erinevad investeerimisvõimalused, kas raha teeb õnnelikuks ja palju muud. Nagu ikka, ei ole teemade ring sellega piiratud ning sinul on oma küsimustega võimalik vestlust suunata.

Maksimaalne osalejate arv ühel õhtul on 25 inimest, seega ole kärme ja anna oma soovist teada siin.

Osalemine on kõikidele JCI Tallinna liikmetele tasuta, kandidaatidele 5€ ja huvilistele/külalistele 10€.

Kohtumiseni juba järgmisel neljapäeval!


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube