Liidrikool: Emotsionaalne intelligentsus ja mindfulness juhtimises


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
calendar

Päev/Aeg
16.03.21 - 16:00 - 18:00


Märtsis arutleme Liidrikoolis emotsionaalse intelligentsuse ja mindfulnessi üle. 2 tunnise interaktiivse seminari jooksul saame sissejuhatuse arvukates organisatsioonides rakendatud mindfulness’il põhinevasse emotsionaalse intelligentsuse (EI/EQ) treeningprogrammi, mis loodi Google’is tänapäevasest neuroteadusest lähtudes. Muuhulgas arutleme milline on tähelepanu treenimise roll keskendumise parandamises ja empaatia arendamises, õpime mõned baasharjutused tähelepanu koondamiseks, meele rahustamiseks ning inimestevahelise ühendatuse, osavõtlikkuse ja kaastunde tugevdamiseks.
Seminar aitab parandada keskendumist ja empaatiat, et saaksime rakendada oma tiimide täispotentsiaali.
Seminari viib läbi Marko Lepik. Marko (MSc LSE/London, MA Tartu) on organisatsioonidele keskendunud emotsionaalse intelligentsuse ja eneseteadlikkuse juhendaja. Tema varasem taust ühendab tööalaselt strateegilise kommunikatsiooni ja eraeluliselt süsteemse meeletreeningu kogemused. Avastades tosina aasta eest ise, mis tunne on läbi põleda, sai temast teaduspõhiste enesejuhtimisvõtete tulihingeline toetaja. Ta on juhendanud inimesi ja meeskondi emotsionaalse paindlikkuse ja vastupidavuse teemadel USAs, Rootsis, Soomes, Leedus, Lätis, Saksamaal, Kanadas, Valgevenes, Moldovas, Omaanis, Serbias, Indias, Tais ja Eestis.
Ta on Google’is koostöös Stanfordi psühholoogidega loodud EI programmi Search Inside Yourself ning Swinburne’i ülikoolist alguse saanud meeskondade EI hindamise raamistiku Genos juhendaja.
PS: Tegemist on interaktiivse seminariga ning seetõttu palume osaleda arvuti vahendusel ning videopildiga!
Seminarile on oodatud on kõik nii JCI-kad kui ka mitte-JCI-kad. Üritus on tasuta.
Seminar toimub Zoom keskkonnas ning ligipääsulingi saamiseks registreeri ennast Fienta kaudu (https://fienta.com/et/emotsionaalne-intelligentsus-18082).
Liidrikooli koolitustesarja eesmärgiks on juhtimisest huvitunutele anda ülevaade fundamentaalsetest juhtimisoskustest. Käsitlemisele tulevad teemad nagu suhtlemisoskus, enesekehtestamine, delegeerimine, arenguvestlused, eesmärgistamine, jpm.

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube