“Häki iseennast” vol 4 – Mihkel Rembel’i eluhäkid


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
calendar

Päev/Aeg
24.11.20 - 18:30 - 20:00


Juba 24.novembril 2020.a kell 18.30 asub järgmisel “Häki iseennast” enesearengu sarjas oma vägevate ja vajalike häkkidega ülesse JCI Tallinn juhatuse liige ja asepresident ärisuhete alal, Mihkel Rembel!

 

Seegi kord saate tulla osalema üritusel ja kuulama Mihkli sütitavaid ning elumuutvaid eluhäkke virtuaalselt.

 

Mihkel on teinud müügitööd tänaseks hetkeks ligi 10 aastat. Ta on oma elus kogenud nii ukselt uksele, esinduses, konverentsi, lühiajalist, pikaajalist, telefonimüüki kui ka kõiki muid variante, mis sinna vahele jääb. Kogemust on ta hankinud mitmetest suurettevõtetest Eestis nagu Euronics, Swedbank, SEB, PWC ja täna Microsoft. Sellel teekonnal on ta selgeks saanud, et üks olulisemaid oskuseid mida omada on kuidas müüa iseennast. Sellest Mihkel plaanibki rääkida kuidas ta sellest mõtleb ja mis viise selleks kasutab.

 

Mihkeli arvamusel kõlab tema etteaste lühidalt kokku võetuna inglise keeles paremini – „Sell yourself first“.

 

Kohtumisega saad liituda lingilt: https://meet.google.com/sfo-nsvs-kmk 

 

Kui sulle meeldib rohkem vabam ja paneeldiskussiooni vormis ülesse seatud vebinarid, siis oled sa sattunud õigesse kohta! „Häki iseennast“ just täpselt seda kõike ongi – mitte tüüpiline koolitus ega loeng, vaid kõigilt osalejatelt oodatakse oma mõtete ja kogemuste jagamist, küsimuste küsimist esinejalt ning kaasa rääkimist erinevatel päevakorrale tulnud teemade osas.

 

Mihkel väga ootab kõigilt osalejatelt aktiivset osalemist ning küsimuste küsimist! See on talle ärgitajaks ning annab talle mõista, et osalejad mõtlevad ja löövad aktiivselt üritusel kaasa.

 

Taaskord soovime ka meelde tuletada kõigile, et Mihkel tuleb edasi andma oma eluhäkke ega pretendeeri tõele. Kui mingid häkid sinu peal ei tööta, siis otsi ja katseta edasi ning kindlasti leiad ühel päeval need häkid, mis täpselt sinuga sobinduvad!

 

Kas ka sina soovid osaleda esinejana meie enesearengu sarjas?

Palun anna ennast ülesse kas Daisy’le või Kerli’le.

 

Ära unusta panna “Going” ka JCI Tallinn Facebook’i lehel lingil https://www.facebook.com/events/2731303763849330/

See on vajalik, et teaksime osalejatega arvuga arvestada.

 

Häkkimiseni!


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube