e-Koja sünnipäev e-NSV ehk JCI rahvaga tagasi kaheksakümnendatesse


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
calendar

Päev/Aeg
22.04.16 - 19:30


Lugupeetud seltsimehed e-Kodalsed ja seltsimehed e-Koja sõbrad

Tagamaks rahu ja rahvaste sõprust ka e-Koja järgmisel aastaringil, tuleb igal väärikal töölisklassi esindajal koguneda reedel, 22. aprilli õhtul alates kella 19.30-st Sööklasse JCI e-Koja ning meie armsa Lenini sünnipäevale.

See on üks meeleolukas õhtu, kus sind ootavad lisaks paljudele JCI sõpradele ees õnneloos, süldilaud, seltsimees DJ-õhtujuht, valuutabaar, estraadiprogramm “Viisaastak nelja aastaga”, parima kostüümi valik jne, jne. Õhtu kulminatsiooniks on enne südaööd saabuv sefiiritort. Ühtlasi  on organitega kooskõlastatud ja saadud luba viia läbi tantsukursus, kus lavale astub seltsimees Andrei partei esimees Tiinaga.

Sünnipäevatervituseks soovitame kõikidel JCI kodadel ehk rahvakunstikollektiividel, festivali laureaatidel, isetegevuslastel, komnoortel ette valmistada väikese estraadikava, mõne kevadluuletuse, muusikalise vahepala või muu meelepärase tegevuse. Kõik taidlejad, kes tahavad JCI Estraadiprogrammis üles astuda oma isetegevuskavaga, andke sellest palun hiljemalt 18. aprilliks märku meie kultuurikeskuse kunstilistele töötajatele Triinule või Marile. Teatage meile oma kollektiivi nimi, millise ülevaatuse laureaat olete ja seda, kas kavaga kaasnevad ka muusikalised erisoovid.

Pidu toimub SÖÖKLAS http://söökla.ee/, kuhu on kõige lihtsam tulla trammiga nr 3 või nr 4. Trammi lõpp-peatus asub Tondil, otse Söökla akna all ehk sul on juba trammist võimalik näha, kuidas töölisrahvas pidutseb.Neil, kellele on väljastatud sõiduautode VAZ või Žiguli autoostuluba või kellel on õnnestunud hankida endale Lääne masin, on võimalus maja ees valvega parklas kasvõi esmaspäeva hommikuni tasuta parkida.

Osavõtt kohustuslik isetegevuslastele, palgatöölistele, Viru ärikatele, kultuuriorganisaatoritele, koostööpartneritele ja kõigile sõpradele-seltsimeestele, kes on e-Koja pidudel osalenud eelneva 16 aasta jooksul.

ROhkem infot leiad ürituse Facebooki lehelt https://www.facebook.com/events/1695095527425988/

OSAVÕTUTASU kanda üle valuutas!
Sõit 80-ndatesse maksab 19,97 eurot (hind sisaldab defitsiitset õhtusööki, importjooke, toredat seltskonda, meeleolukat pidu, jne)
19,97 eurot – kuni 10. aprillini
24,96 eurot – alates 11. aprillist
Osavõtutasu, kanna palun Triin Abel´i kontole EE582200221005426060

PS! Võta ka kaasa veidi valuutat ehk eurosid! Nimelt toimub meil õnneloos ja on avatud valuutabaar.

Peole ootavad sind:
Parteiesimees Meelis
Rajoonikomitee esimees Mihkel
Majandi esimehe sekretär Jessika
Kultuurikeskuse kunstilised töötajad Mari ja Triin

 

Joppenpuhh, mis pidu sellest tuleb…

 

 

 


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube