BeWise loeng Rain Tunger: “Minu edu kaks võtit – külalislahkus ja motivatsioon”


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
calendar

Päev/Aeg
20.02.18 - 18:00 - 20:00
TTÜ


Rain Tunger on restoranide Rataskaevu 16, Väike Rataskaevu ja Pegasus kaasomanik ning teenindusjuht, kes on muutnud restoranid lühikese ajaga nii kohalike kui väliskülastajate suurteks lemmikuteks. Lisaks on ta Raadio 2 enim järelkuulatud õhtuse vööndi saate “Progressioon” saatejuht ning motivatsioonikõneleja.

Rain räägib oma kogemuste põhjal õpitust, enda ja meeskonna juhtimisest ning motiveerimisest. Samuti arutleb ta lühidalt teenindamisest ja külalislahkusest ning tutvustab, mis on siira, usaldava ja lojaalse suhte loomise eelduseks ning aluseks.

Loeng toimub TTÜ ruumis NRG-226 ning on kõikidele osalejatele TASUTA (eelregistreerimine vajalik).

JCI Tallinna BeWise projekti eesmärk on pakkuda Eesti kõrgharidusele lisaväärtust, aidates Eesti kõrgkoolidesse vahendada praktikutest külalislektorid.

Rohkem infot BeWise projekti kohta:
bewise.jcitallinn.ee või www.facebook.com/jci.bewise

NB!

REGISTREERIMINE: Loengule registreerumine käib ainult registreerimislingi kaudu.
PILET: Registreerumisel tuleb Sulle meili peale registreerumise kinnitus koos piletiga (PDF) – selle alusel pääsed loengule. Antud piletil olev QR kood tuleb Sul saabudes ette näidata kas paberil või mõnel nutiseadmel. Laadides oma telefoni Eventbrite rakenduse, on Sul alati võimalus selle kaudu loengule registreerida ja sealtsamast ka QR koodi näidata.
OOTELIST: Kui registreerudes selgub, et kohad on täis, on Sul võimalus lisada ennast ootelisti. Kui kohad vabanevad, anname Sulle sellest vastava e-mailiga teada – registreerumiseks tuleb Sul vajutada e-mailis olevale lingile, kust avaneb registreerimise vorm, mis tuleb ära täita. Vabanenud koht on Sinu jaoks vaba 5 tundi – kui Sa selle aja jooksul ei registreeru, läheb vaba koht järgmisele inimesele ootelistis.

 

Facebooki ürituse link: https://www.facebook.com/events/207117586694797/


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube