BeWise loeng: Piret Mürk-Dubout persoonilugu


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
calendar

Päev/Aeg
30.01.18 - 18:00 - 20:00
Spring Hub


Piret Mürk-Dubout räägib oma karjäärist, juhiks kasvamise loost, oma kogemuse põhjal ootustest tuleviku juhtimisele ja juhtidele. Jagab nippe multikultuurses, globaalses maatriksorganisatsioonis töötamisest ja seal inimeste juhtimisest, tiimi tunde kasvatamisest ja hoidmisest, muutuste juhtimisest ning nendeks valmistumisest. Muidugi ka Tallinna Lennujaama juhtimisest, väljakutsetest Eesti parema ühendatavuse tagamisel Euroopaga ning viimastest edusammudest ehitusobjektide ja arendusplaanidega.

Piret on töötanud nii avalikus kui erasektoris – tele, raadio ning kirjutavas ajakirjanduses ajakirjaniku kui ka nt CNN korrespondendina Atlantas USA-s, Siseministeeriumis avalike suhete juhina, olnud üle 15 aasta telekommunikatsioonivaldkonna tippjuht sh 28 000 töötaja ja 180miljonilise käibega Telia asepresident töötades ja elades Rootsi Kuningriigis. Sel ajal tegelenud äriarenduse ja strateegiliste koostöövaldkondadega ettevõtte 15 riigi allüksustega Hispaaniast Nepaalini. 2017. aastast on Piret Tallinna Lennujaama juhatuse esimees ning juhib lennujaama kogukonda, kuhu kuulub 80 ettevõtet ja u 2000 töötajat. Tema juhitud Tallinna Lennujaama hindasid 2017 CV online keskkonda külastanud 976 vastaja poolt üheks ihaldusväärseimaks tööandjaks Eestis. Ta on õppinud õigusteadust ja ajakirjandust ning omab magistrikraadi rahvusvahelises ärijuhtimises.

Loeng leiab aset Spring Hubis ning on kõikidele osalejatele TASUTA (eelregistreerimine vajalik).

BeWise projekti eesmärk on pakkuda Eesti kõrgharidusele lisaväärtust, aidates Eesti kõrgkoolidesse vahendada praktikutest külalislektorid.

Rohkem infot BeWise projekti kohta:
bewise.jcitallinn.ee või www.facebook.com/jci.bewise

NB!

REGISTREERIMINE: Loengule registreerumine käib ainult läbi registreerimislingi!
https://www.eventbrite.com/e/bewise-persoonilugu-tippjuht-piret-murk-dubout-tickets-42377211380
PILET: Registreerumisel tuleb Sulle meili peale registreerumise kinnitus koos piletiga (PDF) – selle alusel pääsed loengule. Antud piletil olev QR kood tuleb Sul saabudes ette näidata kas paberil või mõnel nutiseadmel. Laadides oma telefoni Eventbrite rakenduse, on Sul alati võimalus selle kaudu loengule registreerida ja sealtsamast ka QR koodi näidata.
OOTELIST: Kui registreerudes selgub, et kohad on täis, on Sul võimalus lisada ennast ootelisti. Kui kohad vabanevad, anname Sulle sellest vastava e-mailiga teada – registreerumiseks tuleb Sul vajutada e-mailis olevale lingile, kust avaneb registreerimise vorm, mis tuleb ära täita. Vabanenud koht on Sinu jaoks vaba 5 tundi – kui Sa selle aja jooksul ei registreeru, läheb vaba koht järgmisele inimesele ootelistis.


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube