BeConscious esitleb: Colin P. Sissoni seminar enesejuhtimisest


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
calendar

Päev/Aeg
21.08.19 - 18:00 - 20:00
Workland Estonia (Vabaduse)


Soovid saada oma elu meistriks ja seda ise juhtida?

Tule ja saa osa enesemeisterlikkuse ja sisemise väe avamise praktikaid tutvustavast lühiseminarist, mille viib läbi maailmakuulus teadlikku elamist õpetav inspiratsioonikirjanik ning õpetaja Colin Sission Uus-Meremaalt. Colini õpetus annab lihtsad meetodid emotsioonide, reaktsioonide ja rändava meele kontrolli all hoidmiseks, olles läbi põimunud võimsatest kohalolu praktikatest.

Pole võimatuid unistusi. On vaid meie piiratud ettekujutus sellest, mis on võimalik.” /Beth Mende Conny/

– Kas sa tunned, et suudad juhtida igat oma elu valdkonda?
– Kas sa oled sisemiselt rõõmus või sõltub sinu rõõm teistest inimestest?
– Kuidas saavutada oma meele üle kontroll ja vabastada need mõtted ja tunded, mis sisendavad meile, et meie loodud ettekujutelmad on tõelised?

Meil on unikaalne võimalus kuulata sissejuhatust Colin Sissoni õpetustesse, mis annab praktilised tehnikad oma elu teadlikumaks juhtimiseks, tehes tööd oma sisemuses peituva võimekusega, samal ajal ennast väärtustades ja hoides.  Colin Sisson õpetab kohal ja teadval olemist, et inimesed oskaksid püsivalt olla oma keskmes, vabaneksid ettekujutustest ning kulgeksid õnne ja vabaduse voos. Ta õpetab, kuidas vastutada ise oma elu eest, leida üles oma sisemine vägi, muutuda iseendast teadlikumaks, kehtestada ennast kriisiolukorras, võtta teadlikult vastu elu väljakutsed, avada oma kõrgeim potentsiaal.

Elu ei ole midagi sellist, mis meiega juhtub. See on miski, mida me ise juhtuma paneme ja juhime. Me ise loome kõik oma kogemused, teadvustades seda või mitte. See seisneb meie tänaste tunnetega töötamises ja nende muutmises armastuseks, rõõmuks ja vabaduseks. Enesemeisterlikkus ei tähenda meistriks saamist ega mingit ebareaalset kõrgendatud teadvuse seisundit.

Enesemeisterlikkus tähendab lihtsalt enesejõustamist ilma konfliktideta või oma väärtusi ohverdamata. See seisneb meie endi poolt vastutuse võtmises oma elu üle samal ajal sellest rõõmu tundes. See tähendab elamist, kogedes rõõmu, mitte piinlemist oma hinnangute, samastumiste ja hirmudest tingitud ettekujutlustes.

NB! Seminar on inglise keeles. Piletid eelmüügist 20 eurot, kohapeal 25 eurot. JCI liikmetele soodushind sooduskoodiga JCI.
Kohtade arv on piiratud. Piletite müük algab JCI liikmetele 09.08 ning teistele 12.08.

Colin P. Sissonil on pikaajaline kogemus inimeste õpetamisel ja koolitamisel, sh kuidas avardada oma teadvust ja realiseerida oma unikaalseid oskusi ning saavutada oma täielik potentsiaal. Colin, Vietnami veteran, on elav näide selle kohta, et varasemad traumad või keerulised elusituatsioonid ei takista meil kõige selle saavutamist, millest me unistame. Ta on Eestis käinud mitu korda, viimati augustis 2018. Colini sulest on ilmunud kaheksa raamatut, millest eesti keelde on tõlgitud “Sisemine ärkamine” (Inner Adventures) ja “Sinu õigus rikkusele“ (Your Right to Riches). Colinist iseloomustatakse kui kaasahaaravat, inspireerivat, praktilist ja väga head koolitajat.

Colini P. Sissoni koduleht: https://www.colinsisson.com/

Meediakajastused:

Intervjuud:

Colin P. Sissoni praktilised seminarid Tallinnas:


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube