Täna läks lahti üle-eestiline nõude korjandus


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033

Täna läks lahti üle-eestiline nõude korjandus

 

Ettevõtlike noorte organisatsioon JCI kuulutas täna välja üle-eestilise nõude korjanduse, et nende abil võõrustada kuni 5000 inimest enam kui 120st riigist. Nõudekorjanduse eesmärk on näidata, et suuri konverentse on võimalik läbi viia ka ilma ühekordsete plastnõudeta.

 

“Ootame kõiki armsaid inimesi, kel on köögikappi jäänud kasutuseta nõud või klaasid, need annetama konverentsile. Üheskoos saaksime näidata tervele maailmale, et suure konverentsi korraldamine ilma ühekordsete nõudeta on uus norm.,” ütles projekti eestvedaja Kärt Kelgo . Kokku on noortel vaja koguda 5000 taldrikut, klaasi, kahvlit, nuga ning kohvitassi.

 

JCI Maailmakongressi direktori Kai Kuusik-Greenbaum sõnul on tegemist ambitsioonika ettevõtmisega, kuid on kindel, et sellest saab eeskuju ja mudel mitte ainult Eesti tulevastele üritustele, vaid ka paljudele teistele üritustele maailmas.

Konverentsi korraldajad paluvad kõigil, kel on kodus üle nõusid, mis kapis juba pikemat aega uut eesmärki ootavad, endast märku andma info@minavastutan.ee või tel: 53405493
Viimane kuupäev annetamiseks on 31. Oktoober.

 

JCI Maailmakongress toimub 4-8. Novembrini Tallinnas erinevates asukohtades, tuues kokku kuni 5000 inimest üle maailma. Tegemist on erakordse sündmusega, sest selle korraldajad on kõik eranditult vabatahtlikud.

Ettevõtlike Noorte Koda ehk JCI on rahvusvaheline võrgustik aktiivsetele inimestele. JCI tegutseb täna rohkem kui 100 maailma riigis. JCI viib läbi augustist alates ka “Ära joo plasti! Sina vastutad” kampaaniat.
www.jci.ee

 

Lisainfo:

info@minavastutan.ee

53405493

 

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube