JCI ja Tehnopol ootavad Eesti suurimale häkatonile


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033

JCI ja Tehnopol ootavad Eesti suurimale häkatonile

 

4.-8. novembrini toimub JCI Maailmakongress, mille osana korraldatakse koostöös Teaduspargiga Tehnopol Eesti suurim häkaton, kuhu on oodata sadu inimesi üle kogu maailma. Uuenduslike lahendusteni aitavad jõuda mitmed edukad Eesti ettevõtted.

 

Teaduspargi Tehnopol innovatsioonijuhi Kadi Villersi sõnul pakub häkaton avastamisrõõmu nii osalevatele ettevõtetele kui ka uuenduslikke lahendusi arendavatele meeskondadele. „Vaid paari päevaga võib jõuda uue toote prototüübini, töötada välja teistsugune ärimudel või leida praktiline lahendus põletavale murekohale. Kaasame häkatonile tipptasemel mentoreid, et tagada võimsa elamuse kõrval ka väga praktiline tulemus,“ selgitas Villers.

 

Juba tänaseks on häkatonile registreerunuid rohkem kui 30 erinevast rahvusest. Tegemist saab olema Eesti suurima ja ilmselt ka kõige rahvusvahelisema häkatoniga, mille raames toovad oma väljakutsed lauale innovaatilised Eesti ettevõtted.

 

„Näiteks Ülemiste City toob lahendamiseks viis erinevat teemat Tuleviku Linna valdkonnas ja USS Security otsib lahendusi tehisintellekti kasutuselevõtuks turvateenuste ja ressursside planeerimise valdkonnas,“ selgitas Kadi Villers.

 

Häkatoniga on oodatud liituma ka kõik need, kes ei ole varem sellisel üritusel käinud. „See on Sinu võimalus leida innovaatiline lahendus probleemile, mille lahendamist pead oluliseks. Sa ei pea olema IT taustaga, et sellest ägedast kogemusest osa saada. Häkatonile on oodatud ka turundajad, ärieksperdid, disainerid ja muidu erksa meelega inimesed. Esitle oma ideed või liitu mõne teise meeskonnaga, leia uus ja põnev lahendus ja tee valmis esmane prototüüp. Pakume mõnusa energiaga elamust, millest on kindlasti kasu ka tulevikus,“ julgustab Kadi Villers kõiki osalema.

 

„Seekord pöörame erilist tähelepanu häkatoni praktilisele väljundile ning probleemidele, mis ootavad uudseid lahendusi. Selleks on meil partnerid ja mentorid, kes aitavad tugevdada heade startuppide olulisimat oskust – hoida fookust ja küsida klientidelt õigeid küsimusi. Tugev rahvusvaheline osalejaskond ja eriilmeline kompetents toob kindlasti värsket ülemaailmset vaadet, et töötada välja ükssarvikupotentsiaaliga lahendusi,“ ütles JCI Digital Innovation Days peakorraldaja Siim Lepisk.

 

Rohkem infot häkatoni kohta leiad: https://www.jciwc2019.com/digital-innovation/

 

Häkaton toimub Kultuurikatlas 5-7. novembrini ja on osa JCI Digital Innovation Days konverentsist, kus astuvad üles digimaailma tipud Eestist ja lähiriikidest.

 

Novembri alguses toimub Eestis läbi aegade suurim konverents, kuhu oodatakse ligi 5000 osalejat 5 kontinendilt ja rohkem kui 100 riigist üle kogu maailma. Tegemist on rahvusvahelise ettevõtlike noorte organisatsiooni JCI iga-aastase traditsioonilise konverentsiga.

 

Parimate soovidega,

 

Tiina Tali

Asepresident kommunikatsiooni ja turunduse alal

JCI Estonia

tiina.tali@jci.ee

+372 555 24 273

www.jci.ee / www.jciwc2019.com

 

Kadri Tammai

Turundus- ja kommunikatsioonijuht | Marketing and Communication Manager

Tallinna Teaduspark Tehnopol | Tallinn Science Park Tehnopol

Mob: (372) 5341 3794
Skype: kadri.tammai | kadri.tammai@tehnopol.ee

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube