Jüri Ratas kohtus JCI maailmakoja presidendiga


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033

Jüri Ratas kohtus JCI maailmakoja presidendiga

 

Ettevõtlike Noorte Koja ehk JCI(Junior Chamber International) esindajad eesotsas selle maailmaorganisatsiooni presidendi Aleksander Tioga (Indoneesia) kohtusid peaminister Jüri Ratasega. JCI organisatsioon tegutseb juba aastast 1915, koondades aktiivseid noori enam kui sajas riigis. Kohtumisel rääkisime novembris Tallinnas toimuvast JCI maailmakongressist, kuhu on oodatud ligi 5000 osalejat enam kui 100 riigist.

 

Tegu on organisatsiooni aasta tippsündmusega. Kongressi põhiprogramm kestab kokku 5 päeva, mille jooksul pakutakse osalejatele enam kui 190 tundi sisukaid koolitusi, seminare, töötubasid ja maailmatasemel esinejaid. Konverentsiprogrammi osana toimub ka mess, mille raames saavad kohalikud ja rahvusvahelised ettevõtted tutvustada oma tooteid ja teenuseid ning luua ärikontakte. “Kongress on võimalus tutvustada Eestit üle maailma ning tahame anda endast parima, et näidata Eestit kui uuendusmeelset ja edukat riiki. Meil on väga hea meel, et meie tegemisi toetab ka peaminister Jüri Ratas,” kommenteeris kohtumist peaministriga JCI Estonia president Anni Oja.

 

Kongressi korraldamisega on seotud üle 100 inimese ja partneriteks on tulnud juba mitmed Eesti ettevõtted, kes on näinud võimalust läbi kongressi enda tegevusi tutvustada või aidata jõuda Eestil veel paremini maailmapilti. “Kongressi korraldamine toimub vabatahtlikkuse alusel, pakkudes meie organisatsioonile omaselt võimalusi enesearenguks ja uute oskuste omandamiseks – sellises mastaabis ürituse korraldamine pole Eestis kaugeltki igapäevane ja mul on hea meel, et väga paljud on sellest võimalusest haaranud,” lisas JCI Estonia president Anni Oja.

 

 

Konverentsi koduleht: www.jciwc2019.com

 

JCI (Junior Chamber International) on enam kui saja-aastase ajalooga rahvusvaheline mittetulunduslik organisatsioon, kuhu kuuluvad aktiivsed ja ettevõtlikud inimesed. Tegutsedes täna 117 maailma riigis ning ühendades enam kui 150 000 liiget, on JCI peamine ülesanne pakkuda arenguvõimalusi, mis julgustavad algatama ühiskonnas positiivseid muutusi.

JCI maailmakongress on organisatsiooni aasta tippsündmus, kus osaleb  ligi 5000 osalejat viielt kontinendilt ja rohkem kui 100 riigist. Konverents toimub igal sügisel eri riigis.

 

 

Lisainfo:

Tiina Tali

Asepresident kommunikatsiooni ja turunduse alal

JCI Estonia

tiina.tali@jci.ee

+372 555 24 273

www.jci.ee / www.jciwc2019.com

 

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube