Ettevõtluse aluste algkursus sai läbi

Neljapäevaga saigi JCI Toompea vahva iga poole õppeaasta tagant toimuv Ettevõtluse aluste algkursus Tallinna Inglise Kolledžis läbi.

Viimane nädal oli täis hindamist ja seda parimas võtmes. Kolme žüriiliikme ees tuli jääda professionaalseks ja väljapeetuks ka kõige keerukamate küsimuste kiuste.
Kokku tehti 3 päevaga 9 esitlust, millest igaüks paistis silma oma originaalsuse, emotsioone tekitavate piltide ning läbimõeldud argumentidega.

Kursuse teises pooles käisid õpilaste mõttemaailma avardamas suursugune lektorite paraad, kes igaüks andis õpilastele midagi omalt poolt eluteele kaasa.

Nendeks lektoriteks olid: Mart Repnau, Meelis Lang, Kuno Peek, Paavo Siimann, Ragmar Saksing, Heli Raidve ja Katrin Maisa.

Viimase nädala lõppetendusel hindamiskomisjonina ‘’Eesti otsib superstaari’’ žürii formaadis tulid appi õpilastele nõu ja jõuga:
Henry Arnhold, Anni Oja, Sandra Hion, Kai Kuusik-Greenbaum, Salome Virkus ja Kuno Peek.

Hea meel oli selle üle, et JCI organisatsiooni esindas lisaks kõigile teistele ka selleaastane Eesti koja president Anni Oja ja aasta lõpus, novembris Tallinnas aset leidva JCI Maailmakongress 2019 direktor Kai Kuusik-Greenbaum.
JCI jaoks on väga oluline panustada noorte arengusse, luues seeläbi targemat ja jätkusuutlikumat järeltulijate põlvkonda, kellest võiks nii mõnigi ühel päeval JCI või mõnes muus vabatahtlikus organisatsioonis suuri tegusid teha.

Heli Raidve tunnis tegid need õpilased, kes on kindlad, et nendest saavad ettevõtjad, tunni lõpus koos pilti. Huvitav on vaadata, kui paljud Teist selle valiku teevad. 10 aasta pärast seda pilti vaadates tehke nii, et tunneksite ennast uhkena. Kindel on see, et seeme on idanema pandud ja elus tekkivad olukorrad ja situatsioonid paistavad teist moodi, kui nad oleksid ilma selle kursuseta olnud. Olite tublid!

Edu meile kõigile!

JCI Toompea ja seekordne projektijuht Kaspar Karik tänavad kõiki suurepäraseid inimesi, kes meie projektis kaasa lõid oma igapäevase kiire elutempo ja kohustuste juures!

TEIE olete tegelikud superkangelased!

 

 

 

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube