JCI Investeerimiskooli viimasel seminaril 2. mail esineb Swedbank’i peaökonomist Tõnu Mertsina


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033
Hea investeerimishuviline!

JCI Investeerimiskooli viimasel seminaril räägime majandusest ja selle mõjudest investeerimisele ning harjutame investeerimist!

Meie koolitussarjale paneb väärika punkti Swedbanki peaökonomist Tõnu Mertsina! Tõnu räägib meile majandusarengutest maailmas ja sellest, kuidas need trendid mõjutavad investeerimist.

Tõnu on lõpetanud Eesti Põllumajandusülikooli ja Oxford University Queens College’i. Enne Swedbank’iga liitumist töötas ta Statistikaametis rahvamajanduse arvepidamise juhina, veel enne – Eesti Pangas, Riigikantseleis ja Konjunktuurinstituudis.

Lisaks põnevale esinejale ootab meid viimasel seminaril ka investeerimismäng, mis paneb proovile Sinu teadmised investeerimise kohta!

Registreerimine: https:/goo.gl/forms/1T0w0do5knvUfLX32

Maksumus: 10 EUR, maksta saab ülekandega MTÜ JCI Toompea pangakontole EE027700771000822300 enne seminari toimumist või seminari päeval sularahas.

Toimumiskoht: Köleri2

Koolitusprojekti eestvedajaks on JCI Toompea, kaaskorraldajana aitab kaasa Noored Kooli (http://www.nooredkooli.ee/).

Seminaris näeme!

Küsimuste korral võta ühendust Valeria Stulovaga (5560 3332, valeria.stulova@gmail.com)

 

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube