2016. aasta Haapsalu kojas

2016. aasta möödus Haapsalu kojas väikelinnale omaselt rahulikus tempos, kuid huvitavalt. Väljapoole suunatud projektidest suurim oli sel aastal Haapsalu kontorirottide jooks (Rat Race), millega toetasime Innoka robootikakeskust robootikakomplektide ostmisel. Veel viisime Haapsalus läbi JCI üle-eestilise ettevõtmise osana Jõulupuu projekti, kogudes kingitusi vähekindlustatud perede lastele. Lisaks korraldasime kevadel Haapsalu Kolledžis tudengitele inspiratsiooniloengu.

Kojasiseselt toimusid regulaarsed üldkogud ja ettevõttekülastused. Muuhulgas tutvusime Lääne maavalitsuse, Astangu Kutserehabilitatsioonikeskuse, Laine spaahotelli, Tieto Estonia ja Perit Muuga moesalongi tööga. Suvehakul korraldasime veinifestivali lõpetuseks mõnusa aia-brunch‘i, sügisel tähistasime nostalgiafestivali raames 1993. aastasse rännates oma 23. sünnipäeva. Olemata ei jäänud ka traditsiooniline pidulik üldkogu pimeõhtusöögiga ja hubane presidendiglögi.

Meie koda on väike, aga tubli – nii leidis haapsallasi sel aastal kõigilt suurematelt üritustelt Stardipaugust aastakonverentsini, suvepäevadest Eesti akadeemiani. Olime esindatud ka Euroopa konverentsil Tamperes, JCI Growth & Development Academys Keuruus, Euroopa Akadeemias Göteborgis, Balti konverentsil Klaipedas, JCI Leedu aastakonverentsil Kaunases ja koguni JCI Mehhiko aastakonverentsil Huatulcos.

2017. aastal on meid ootamas tihedalt koolituste ja põnevate projektidega pikitud aasta, uued koostööpartnerid ja algatused kohaliku elu edendamiseks!

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube