JCI Jõulupuu toob pühaderõõmu 6 Eesti linnas

Heategevuslik JCI Jõulupuu projekt on aastate jooksul toonud jõulurõõmu tuhandetele lastele – ning ka sel aastal saab aidata väikeste kingiootajate unistused täita. Tänavu juba üheksandat korda toimuva algatuse eesmärgiks on ulatada käsi perekondadele, kellede majanduslik ja/või sotsiaalne olukord ei ole kiita.
Tule tee Sinagi lastele kingitus ja aita kaasa hooliva ja sõbraliku ühiskonna arendamisele! Projekti kodulehel saad tutvuda kingisoovijate nimekirjaga ja kogumispunktide asukohaga.

Algset JCI Tallinna kojast pärit traditsiooniga on aastate jooksul liitunud kojad üle kogu Eesti. Nii korraldame tänavu JCI Jõulupuu üritused korraga 6 linnas – Tallinnas, Tartus (koos Elva ja Kallaste linna lastega) Pärnus, Paides, Haapsalus ja Rakveres.

JCI Jõulupuu projekti õnnestumise aluseks on paljud head inimesed, kes aitavad laste jõulukinkide unistused teoks teha. Koostöös kohalike omavalitsuste ja paljude heade koostööpartneritega jagame annetuste teel saadud kingitused lastele kätte meeleolukatel jõulupidudel. Nii on JCI kohalikud kojad ühenduslüliks andjate ja saajate vahel. Soovime Jõulupuu projektiga toetada JCI eesmärki – arendada inimestes ettevõtlikust ja laiendada silmaringi.

Be better!

 

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube