JCI “Heade mõtete kalender” – kingituseks endale, sõpradele ja partneritele


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033

JCI Toomemäel on hea meel teada anda, et ilmunud on “Heade mõtete kalender”, mille igat lehte illustreerivad Toomemäe andekad stipendiaadid, kes jagavad oma eneseületusi, rõõme ja eesmärke. Kalendrile annavad lisaväärtust positiivsed sõnumid, millest kinni haarata ehk siis palju häid mõtteid igaks päevaks. Kalendris kajastame ka JCI-d ja meie tegemisi Eestis, eesmärgiga tõsta JCI tuntust inimeste seas. Seetõttu on kalendri tagakaanele lisatud JCI tutvustus ning kalendripäevadele mõned JCI-ga seotud päevasõnumid või sündmused.

Müügitulu läheb Kultuurkapitali JCI Toomemäe Laste Ande Arengu fondi, et toetada uusi tulevikutalente nende eriala harrastamisel. Kalendrit on võimalik soetada 5€ eest JCI Estonia e-poest https://www.jci.ee/pood/toode/kalender/ või kirjutades Kairit Austale kairit.austa@gmail.com.

Kalendri valmimist on toetanud Tartu linn, Haridus- ja Teadusministeerium, Ülenurme vald, Tartu lennujaam ja Tartu Rahvaülikool.

JCI Toomemäe on alates 2012. aastast koostöös Tartu linna ja Tartu Kultuurkapitaliga toetanud Tartumaa noorte kõrget lendu ja sihtide saavutamist. Selleks on loodud JCI Toomemäe Laste Ande Arengu fond, mille eesmärgiks on toetada lapsi, kellel on tahet, jõudu ja annet edasi pürgida valitud huvierialal kultuuri, hariduse ja spordi valdkonnas.

kalender
kalendripilt

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube