Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Saame tuttavaks BeWise 2016 projeketijuhi Merilyn Möls´iga – JCI

Saame tuttavaks BeWise 2016 projeketijuhi Merilyn Möls´iga

merilyn-mols

Meil on suur rõõm ja au tutvustada teile selle hooaja BeWise projektijuhti, Merilyn Möls´i! Tere tulemast ja edukat BeWise hooaega:)

Merilyn´i räägib enda kohta nii:
Kunagi tahtsin väga saada arstiks, aga lõpetasin hoopis TTÜs keskkonnateadusi õppides ja viimased kolm aastat olen töötanud kliimaspetsialistina Eesti Keskkonnauuringute Keskuses.

Eelnvast paljastub ka, et minu jaoks on südamelähedased hästi toimivad süsteemid, mis tähendab looduslikult puhast elukeskkonda, terveid ja õnnelikke inimesi ning funktsionaalset ühiskonda. Kiire elutempo ja igapäeva väljakutsetega toime tulemiseks vajaliku energia ammutamiseks on minu salarelvaks füüsiliselt aktiivne püsimine, viimasel ajal olen avastanud enda jaoks tennise.

Minu motoks on järjepidevalt areneda ja kasvada professionaalina, kuid ka lihtsalt inimesena ja väike maailmaparandaja minu sees tahaks luua oma eluga veidigi lisandväärtust. Selle tarbeks näen BeWise’i ühe tänuväärse tööriistana, mis ühendades helgeid päid erinevatel elualadelt, annab võimaluse anda teadmisi edasi inimeselt inimesele.

Veel mainiksin BeWise’i kiituseks ära selle eelkäijate poolt väga hästi sissetöötatud formaadi ja katsun anda endast parima, et senist kõrget kvaliteeti hoida. Mul on siiralt hea meel saada osaks BeWise’i meeskonnast ja ootan ise eesolevat aastat suure põnevusega!

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube