Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Liidrihoiatus – Inga Keldo – JCI

Liidrihoiatus – Inga Keldo

inga

Liidrihoiatus – Inga Keldo

Inga, Sa oled küll juba mitmeid aastaid kojaga seotud olnud, aga kindlasti on inimesi, kes Sind nii hästi veel ei tunne.
Kui peaksid end kirjeldama 3 märksõnaga, siis mis need oleksid?
Ma arvan, et märksõnu leiduks erinevatel ajaetappidel päris mitmeid. Praegusel hetkel iseloomustaks mind kõige paremini võib olla: seikleja, hingega uudishimulik ja ärategija.

Sa oled mitmel aastal löönud kaasa Rat Race korralduses – viimasel korral 2015. aastal projektijuhi rollis. Mis teeb Rat Race projekti Sinu jaoks sedavõrd eriliseks, et oled mitmel korral just sellele projektile soovinud pühenduda?
Rat Race korraldamise teeb eriliseks just see põhjus, mille pärast seda tehakse. Teadmine, et saad oma tegevusega mõjutada nii paljude laste elu, on juba ise väga hea motivaator, vähemalt minu jaoks. Lisaks sellele on Rat Race’ korraldanud üks suurepärane meeskond, kellega koos isegi raskete mägede ületamine tundub lõbus.

Suve lõpu poole ütlesid Sa oma jah-sõna uuele väljakutsele, milleks on JCI Balti Konverents 2017. Mis julgustas Sind seda väljakutset vastu võtma? Mida Sa tahaksid sellest kogemusest saada iseendale ja mida pakkuda oma inimestele ning JCI kogukonnale?
Balti Konverentsi korraldamisele jah öeldes tekkis mul tahe midagi teisiti teha ja sellega jälg ühiskonda jätta:) Tulevase konverentsiga sooviks väga mõjutada kodanikualgatuste kasvu Eestis, see eesmärk ise on juba väga motiveeriv.

Missugused omadused peaksid Sinu arvates ühel inimesel olema või missuguseid väärtusi ta peaks kandma, et teda saaks liidriks nimetada?
Tolerantsus ja mõistmine.

Mis on Sinu arvates juhtimises kõige keerulisem väljakutse? Kuidas Sina selleks väljakutseks valmis oled?
Kõige suurem väljakutse on äkki erinevad inimtüübid ja nende omavaheline sobimine meeskonnas. See võib tekitada positiivse sünergia, kuid ka arusaamatusi. Ise arvan, et erinevatest takistustest ülesaamise võti on omavaheline suhtlemine ja vajaliku kommunikatsiooni tagamine. Seda jälgides proovin olla ka ise selleks väljakutseks valmis.

Ingaga vestles Kristi Schumann
EVP

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube