JCI Estonia Presidendiball 3.12.2016

picture1

Juba 3. detsembril toimub JCI Estonia Presidendiball!

Sel õhtul laiub Su ümber tõeline võlumaa. Inimesed liuglevad jalad õrnalt maast lahti kui lumehelbed – tasa, igaüks oma rütmis ja iseenda erilisuses. Muusika embab õrnalt ning Sinu sisse, sügavale südamesse poeb muinasjutu maagia.

Kõigele, millest Sa tol õhtul unistad, igale sädemele, mis tol õhtul süttib, langeb sädelev tähetolm. Su unistus saab tiivad. Säde süttib. Kõik muutub võimalikuks.

Kallis kodalane, kallis sõber, armas unistaja!

Ootan Sind endaga maagilisse muinasjuttu! Läheme koos uute põnevate alguste ja unistuste täitumise poole!

Kristi Schumann, JCI Tallinn EVP 2016

Balli info ja registreerimine  SIIN.

Balli Facebook leht.

Ja kui Sa ikka veel mõtled, kas tulla või mitte, siis tead, meie head partnerid on varunud balli loterii jaoks lausa kuninglike kingitusi!

1. Fantastilise raamatukogu on koostöös Bookworld.me´ga pannud kokku meie kodalased.

2. Hinge ja keha nadingu eest hoolitseb Oriental House Relaxing Studio.

3. Eksklusiivseid emotsioone ja luksusliku majutust saab nautida Sangaste lossis, Keila-Joa lossis ning Arensburg Boutique Hotel & SPAs. NB! Sangaste poolt on kõigile balli külalistele ka ahvatlev pakkumine – sel sügisel saab keha ja vaimu puhkama tulla Sangaste lossi eriti hea hinnaga! Selleks, et tunda end kui krahv või krahvinna, saab sviidis ööbida tavatoa hinnaga 89 € öö. Hinnas sisaldub hommikusöök lossikokkadelt.Broneerimisel kasuta pakkumise võlukoodi “Sügis Sangastes!”

4. Olulisel kohal loteriis on ka disain. SNYGG 100% looduslikud vineerist vööd, Eesti Juveeli disainiehete kollektsioon Lummus ning KUMA armsad aksessuaarid – oh, kui kaunis see kõik on! 
KUMAl on meile varuks ka üllatuspakkumine – sisestades e-poodi promokoodi JCIESTONIA saab kogu tootevalikult -10% allahindlust. Kood kehtib kuni tähtsa päevani ehk 03.12.16.

5. Maitsenaudingut pakub ning tervise eest kannab hoolt EcomariVaata kõiki põhjamaiseid kingitusi SIIT: ECOMARI kingitusi tellides kasuta -10% sooduskoodi: JCI.

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube