Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Kokkuvõte 2016. aasta JCI Euroopa konverentsist – JCI

Kokkuvõte 2016. aasta JCI Euroopa konverentsist

15.-18. juunil toimus Soomes, Tamperes selleaastane JCI European Conference.
Kokku võttis konverentsist osa 1750 delegaati, seda peamiselt Euroopast, aga ka teistest maailma riikidest. Eesti oli sellel aastal esindatud erakordselt suure delegatsiooniga:  39 jayceekat 11 kojast! 
JCI Estonia president Kaire Valge annab ülevaate seekordse konverentsi tähtsamatest hetkedest:
 • Üldkogul hääletati EC (European Conference) 2018 korraldusõiguse üle – 2018. aastal korraldab konverentsi JCI Läti.
 • Euroopale tutvustati JCI President 2017 kandidaati Dawn Hetzelit, kes on pärit JCI USA kojast.
 • Kirgi küttis arutelu liikmemaksu tõusu teemadel, mis tuleb uuesti päevakorda JCI Maailmakongressil 2016 Quebecis (Kanada).
 • Suur töövõit saabus JCI treeningsüsteemi taasloomisega. Süsteemimille taastamine on olnud aastaid jutuks, selleks moodustati töögrupp ja otsustati luua Euroopa-põhine süsteem. Hetkel tegeletakse sisuliste nüanssidega ja juba selle aasta lõpus on plaanis läbi viia esimene, uues kuues “Train the Trainer” koolitus.
 • JCI Haapsalu EVP Anni Oja koos oma meeskonnaga tegid üldkogulaval vägeva ettekande, esitledes Euroopale oma EDC (European Development Council) akadeemias neile võidu toonud lõputööd.
 • Eva Truuverk, Kadi Kenk, Anneli Ohvril ja Heidi Solba tegid konverentsi viimasel päeval inspireeriva töötoa, tutvustamaks Teeme Ära “World Clean Up Day 2018”, seda töötuba jäädi mäletama kiidusõnadega.
 • Paralleelselt konverentsi programmiga toimus tradeshow, mille õnnestumisele aitasid  kaasa Eesti ja Soome EAS. Tradeshow‘l oli meil kolm peamist sõnumit:
  • Kas JCI World Congress 2020 võiks toimuda Eestis ja kas me oleme selleks valmis?
  • JCI Estonia kutsus kõiki JCI kodasid osalema enneolematus projektis nimega World Cleanup Day 2018
  • Eesti 100. sünnipäev – Eesti saab aastal 2018 saja-aastaseks nagu JCI’gi, ootame sel puhul kõiki Eesti sünnipäevapeole külla!
  • Lisaks rääkisime, et Eesti on imeline maa oma puutumatu looduse ja e-edusammudega. EASi Soome esindaja oli koos meiega Tradeshow’l.
 • Gala eel jagasime konverentsikülastajatele meie hea partneri A. Le Coq’i jooke koos üleskutsega toetada meie soovi kandideerida WC 2020 korraldajateks.
 • 2015 aastal korraldas JCI Estonia koostöös JCI Nordic grupiga JCI Nordic Inspiration Conference “Beyond Borders”, millega tähistati JCI 100. sünnipäeva. See suurepärane võimalus liita Põhjala riike ja kohalikke kodasid pälvis JCI Euroopa konverentsil 2016 auhinna kategoorias “Best Inter-organization Collaboration Project”. Suured tänud veelkord kogu korraldustiimile, kes tõestasid taaskord, et võimatu on võimalik ja et me suudame korraldada vingeid sündmuseid!
 • Suured tänud Kairelt Eesti delegatsiooni juhile Raina Talvisele ja kõigile teistele, kes kaasa aitasid!
jcieurope2016

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube