Tallinnas toimus suurejooneline JCI konverents!


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/apache/domains/www.jci.ee/htdocs/vana_backup/wp-content/plugins/wp-spamshield/wp-spamshield.php on line 2033

Eesti Ettevõtlike Noorte Koda (JCI Estonia)

PRESSITEADE

01.09.2015

Tallinnas toimus suurejooneline JCI konverents!

Põnevad kogemused, inspireerivad loengud, müstilised peod ja palju ettevõtlikke inimesi – kõike seda oli 20.–23. augustil Tallinnas toimunud konverentsil – JCI Nordic Inspiration Conference 2015!

Sokos hotell Virus aset leidnud konverentsi külastajate lemmikuks osutus 11.septembri rünnakutele järgnenud kriisijuhtimise kogemust jaganud major Dan Pantaleo, kes teenis sel hetkel Pentagonis. „Inimese tõeline olemus ilmneb just kriisisituatsioonides. Juhid peavad neis olukordades jääma rahulikuks ja truuks oma tõekspidamistele,“ leiab Dan.

Konverentsi üldiseks teemaks oli Beyond Borders: isiklike, äriliste, tehnoloogiliste ja kultuuriliste piiride ületamine uute saavutuste ja ärilahendusteni jõudmiseks. Inimestel oli võimalik oma piire proovile panna nii Ellujäämislaagris, Helpfic alal,

Teletorni serval kõndides kui ka testida oma ideid Start-up akadeemias. „Võta vastu uusi väljakutseid, anna võimalus uutele inimestele – need kogemused arendavad sind edasi,“ jagas oma edulugu Soulaima Gourani, kes on Taani üks edukamaid naisettevõtjaid.

Lisaks ülalmainitutele jagasid konverentsil head nõu ja inspiratsiooni veel mitmed Eesti ja välismaised esinejad, kellest veel pikalt konverentsi pidudel ja järelpidudel räägiti.

Konverentsi ligi 600 osaleja hulgas leidus osalejaid üle 20-st riigist. Kirev oli ka õhtuste pidude esinejate nimekiri, mis tõi nii klassikalist meelelahutusprogrammi kui ka üllatavaid esinejaid.

Konverentsi peakorraldaja Eesti Ettevõtlike Noorte Koda ehk JCI Estonia kuulub rahvusvahelisse vabatahtlikke võrgustikku Junior Chamber International, mis koondab ülemaailmselt ligi 200 000 ettevõtlikku noort. Käesoleval aastal tähistab JCI oma 100. aastapäeva, mille auks JCI Estonia koostöös seitsme teise rahvuskojaga ka JCI Nordic Inspiration Conference 2015 korraldati.
LISAINFO KONTAKTID:

Kadri Armas
Konverentsi kommunikatsioonidirektor
+372 5650 1556
armas.kadri@jci.ee

Eva Maria Merjel
Konverentsidirektor
evamaria.merjel@jci.ee

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube