BeInspired JCI Tallinn

Row of light bulb 3D on blue background. Innovation concept.
JCI Tallinn BeInspired

JCI Tallinn alustas 2015 aasta algusega inspiratsiooniõhtute sarjaga “BeInspired by…”.

Sarja raames korraldab JCI Tallinn 8 õhtut koos inspireerivate külalistega, kellelt igaühelt midagi õppida.

Inspiratsiooniõhtute fookuseks on peamiselt leadership ning avame seda talk-show formaadis iga kord erineva nurga alt, lähtudes külalise enda loost ja taustast. Üritused toimuvad kuu viimasel neljapäeval algusega 18:00, kestusega 2-2,5 tundi. Juunis, juulis, augustis ja detsembris inspiratsiooniõhtuid ei toimu.
Et saaksime õdusa vestlusringi kujundada, on maksimaalne osalejate arv ühel õhtul 25 inimest. Osalemine on kõikidele liikmetele tasuta, kandidaatisele 5€ ja huvilistele 10€ õhtu kohta. 

Esimene üritus “BeInspired by Peep Vain” toimus 29.jaanuail Gourmet Coffees, aadressil L. Koidula 13, Tallinn (Kadriorus). Peebuga arutleti muuhulgas sellistel teemadel  nagu  “Kõige tähtsam küsimus?!”, enese ja teiste juhtimine, enese ja ideede müümine, eesmärkide seadmine ja saavutamine, õnnelik olemine.  Teemade ring ei olnud sellega kuidagi piiritletud, kuna kõikidel osalejatel oli võimalik vestlust suunata läbi enda küsimuste ja mõttearenduste. Sarja raames on meil seni külas käinud Mary Jordan, Jaak Roosaare, Kaido Pajumaa ning moeettevõtja Reet Aus.

Sügisel jätkab JCI Tallinn inpireerivate külaliste toomisega BeInspired õhtutele.

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube