Tartu Rat Race 2015 kutsub osalema!

Kevadilmad muutuvad vaikselt soojemaks, päevad aina pikemaks ja õues olemine järjest ahvatlevamaks. Selleks, et umbsevõitu kontoriruumile mõnusat alternatiivi pakkuda, kutsub Tartu Rat Race’i tiim Sind traditsioonilisele kontorirottide jooksule, mis toimub esmaspäeval, 1. juunil kell 16 Raekoja platsil.

Tartu Rat Race pakub Sulle suurepärase võimaluse veeta mõnus ja 100% tervislik õhtupoolik Tartu kaunis kesklinnas, nautida head seltskonda ning teha kõigele lisaks ka üks suur heategu – ürituse tulud lähevad Tartu ja Tartumaa andekate laste huvihariduse toetuseks.

Võta oma kolleegid kampa ning pane ennast kirja! Kuni 7. maini on registreerimine eriti soodne – 75 € võistkonna kohta. Pärast seda on ühe võistkonna registreerimistasu 99 €. Võistkonnas võib olla kuni kolm liiget ning võistkondade arv asutuse kohta ei ole piiratud.

Nüüd on paras aeg ka lihased soojaks sörkida ja esinduskostüümi peale mõtlema hakata – kõige kiiremaid, osavamaid ja originaalsemaid meeskondi ootavad vinged auhinnad!

Registreeru siin: http://ratrace.ee/rr/tartu/registreerimine-2/.

Vaata lisaks:

http://ratrace.ee/rr/tartu

www.facebook.com/TartuRatRace

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube